Versenyeredmények 2022/2023.

OKTV döntősök

Korábbi tanévek versenyeredményei

Cornides István Matematika–Fizika
Emlékverseny
matematika
9. évfolyam
6. Szeidemann Ábel 9. D Krisztin-Németh Andrea
12. Serfőző Fanni 9. D
10. évfolyam
5. Kádas Dániel 10.D Almádyné Orova Edit,
dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
5. Katona Marcell 10.D
11. évfolyam
3. Rossz Koppány 11. D Krisztin-Németh Andrea,
Nagyné Csóti Beáta
7. Veszelovszki Zalán 11. D
12. évfolyam
1. Szeidemann Márton 12. D Tóth Rita Anikó,
Tóth Zsuzsanna
6. Lévai Dominik Márk 12. D
fizika
9. évfolyam
2. Szeidemann Ábel 9. D dr. Szeidemann Ákos
13. Serfőző Fanni 9. D
10. évfolyam
7. Kádas Dániel 10.D dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
13. Katona Marcell 10.D
11. évfolyam
1. Rossz Koppány 11. D dr. Szeidemann Ákos
5. Veszelovszki Zalán 11. D
12. évfolyam
2. Lévai Dominik Márk 12. D dr. Szeidemann Ákos
4. Szeidemann Márton 12. D
összetett
9. évfolyam
5. Szeidemann Ábel 9. D Krisztin-Németh Andrea,
dr. Szeidemann Ákos
14. Serfőző Fanni 9. D
10. évfolyam
6. Kádas Dániel 10.D Almádyné Orova Edit,
dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
9. Katona Marcell 10.D
11. évfolyam
1. Rossz Koppány 11. D Krisztin-Németh Andrea,
Nagyné Csóti Beáta,
dr. Szeidemann Ákos
7. Veszelovszki Zalán 11. D
12. évfolyam
2. Szeidemann Márton 12. D Tóth Rita Anikó,
Tóth Zsuzsanna,
dr. Szeidemann Ákos
5. Lévai Dominik Márk 12. D

 

A Kazinczy-verseny iskolai fordulóján
1. Nényei Zsombor 10.B  
2. Vajda-Kolek Blanka 12.A  
3. Pápai Kira Zsófia 10.B  
A megyei Kazinczy-versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

Az ELTE TTK Fizikai Intézet TDK Konferenciáján
Rossz Koppány és Tasnádi Bálint 11. D osztályos tanulók
I. helyezést értek el.
Tanáruk: dr. Szeidemann Ákos

Tatabányai Rotary Club
angol verseny
1. Korsinek Dominik 10.A

Romankovics Mirtill,
Horváth Krisztián,
Anthony Johnson

2. Kóvári Alexandra 10.A

 

A Dürer Verseny országos döntőjébe jutott csapatok
    Csapat Osztály
D kategória Matematika
    Kádas Dániel 10.D
Kiss Dávid 10.D
Szanda Zsófia 10.A
Felkészítő tanárok: Almádyné Orova Edit,
dr. Cimmernann-né Rácz Lilla, Tóth Zsuzsanna
F kategória Fizika  
Németh Eszter 12.D
       
Felkészítő tanár: dr. Szeidemann Ákos
K kategória Kémia  
    Geleszka Luca 10.A
Mészáros Aletta 10.A
Rossz Emese 9.D
       
    Juvancic Attila Ármin 9.A
Dankó Bence 9.A
Urbanics Anna 9.A
Felkészítő tanárok: Magyar Csabáné, Pataki Zsuzsanna, dr. Szeidemann Ákos
A Dürer Verseny regionális fordulójának eredménye alapján országos
E kategória Matematika
9. helyezett Andai Márk 11.A
Szeidemann Márton 12.D
Felkészítő tanárok: Almádyné Orova Edit, Tóth Rita Anikó
Tóth Zsuzsanna

 

Versíró cimborák
megyei versíró pályázaton díjazott tanulóink
  Kővári Zorka 9.C
  Rácz Berill Szófia 11.A
  Ruzicska Flóra 9.B

A Pázmány Bölcs-Ész Tanulmányi Verseny országos döntőjébe jutott spanyol nyelv tantárgyból
Fekete Mária Lenke 12.A osztályos tanuló, tanára Kisék Ágnes.

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Angol nyelv tantárgyból tanára
Lévai Dominik Márk 12. D Horváth Mariann
Fizika tantárgyból tanára
Tasnádi Bálint 11. D Dr. Szeidemann Ákos
Informatika tantárgyból tanára
Andai Márk 11. A Gálik András, Major-Rochlitz Ágnes
Matematika tantárgyból tanára
Andai Márk 11. A Almádyné Orova Edit
Lévai Dominik Márk 12. D Tóth Rita Anikó, Tóth Zsuzsanna
Szeidemann Márton 12. D
Német nyelv tantárgyból tanára
Rossz Koppány 11. D Kadlecsikné Stockbauer Csilla
Nagy Letícia 12. E Karch Ildikó
Orosz nyelv tantárgyból tanára
Staudt Zétény 12. A  

 

Aranytoll Országos Helyesírási Verseny
14. Bouska Zoltán 9. B Volomné Somorjai Hajnalka
16. Kovács-Sipeki Kolos 10. B Csúzyné Harasztosi Julianna, Bárdos Virág

 

Implom József Kárpát-medencei
középiskolai helyesírási verseny
megyei döntő
1. Gunics Nóra 12. A Csúzyné Harasztosi Julianna
Gunics Nóra az országos döntőbe jutott.

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
országos döntő
3. helyezett Engler Csilla 12.A  
  Fekete Mária Lenke 12.A  
  Gunics Nóra 12.A  
  Szeidemann Márton 12.D  
Felkészítő tanárok: Csúzyné Harasztosi Julianna és Czina Lászlóné

 

Az oroszlányi Hamvas Béla Gimnázium
téli német nyelvi versenyén
1. helyezés ért el
Horváth Patrícia 9. C Karch Ildikó,
Kadlecsikné Stockbauer Csilla
Luigitsch Lara Tifani
Ludvai Dorina

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
regionális forduló
2. helyezett Engler Csilla 12.A  
  Fekete Mária Lenke 12.A  
  Gunics Nóra 12.A  
  Szeidemann Márton 12.D  
Felkészítő tanárok: Csúzyné Harasztosi Julianna és Czina Lászlóné
a csapat az országos döntőbe jutott
4. helyezett Biró Bence Sándor 9.KNY Szabó Andrea
  Perneczky László 9.KNY
  Takács Döme 9.KNY
  Tóth Anna 9.KNY
8. helyezett Kővári Bernadett 12.A Csúzyné Harasztosi Julianna
  Mészáros Blanka 12.A
  Vajda-Kolek Blanka 12.A
  Zahorán Emese 12.A
10. helyezett Luigitsch Lara Tifani 9.C Bárdos Virág
  Ludvai Dorina 9.C
  Imeli Dóra 9.C
  Szentesi Dóra 9.C

 

Megyei Futsal diákolimpia
1. helyezett
Andai Márk 11.A
Chmelovics Bálint 10.A
Szeidemann Márton 12.D
Szeidemann Ábel 9.D
Tóth Gergő 9.A
Veres Máté 11.B
Bozori Péter 12.A
Hartmann Richárd 11.C
Zombori Kornél Zalán 10.D
Szolga Zalán 10.C
Felkészítőtanár: Bóna Brigitta

 

 

Az iskolai szavalóverseny eredménye
1. Varga Levente 12. E
2. Vajda-Kolek Blanka 12. A
3. Pacskó Csaba 12. E

 

43. Öveges József Emlékverseny
matematika 10. évfolyam
1. Kádas Dániel 10.D Almádyné Orova Edit,
dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
egyéni összetett 10. évfolyam
8. Kádas Dániel 10.D Almádyné Orova Edit,
dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
matematika 9. évfolyam
12. Szeidemann Ábel 9.D Krisztin-Németh Andrea
17. Tasnádi Zsófia 9.D Krisztin-Németh Andrea
fizika 9. évfolyam
12. Dankó Bence 9.A dr. Szeidemann Ákos
13. Tasnádi Zsófia 9.D dr. Szeidemann Ákos
egyéni összetett 9. évfolyam
13. Tasnádi Zsófia 9.D Krisztin-Németh Andrea,
dr. Szeidemann Ákos

 

Atlétika diákolimpia országos döntő
Gerelyhajítás fiú
6. Sáhó Tamás 12.D
Horváth Dániel 12.D
Andai Márk 11.A
Komeiner Albert Fülöp 11.A
Felkészítőtanár: Szurcsik István.
4x1500 m futóváltó fiú
7. Fenyvesi Márk 9.D
Bata Barnabás 11.D
Hidvégi Zalán Imre 10.C
Hidvégi Hunor Tamás 12.C
Felkészítőtanár: Kovács András.
4x800 m futóváltó lány
12. Székely Ágnes 11.C
Segesdi Stefánia 10.C
Ódor Laura 11.C
Beleznai Lara 11.B
Felkészítőtanár: Kovács András.

 

Az iskolai helyesírási verseny végeredménye
1. Gunics Nóra 12. A
2. Tóth Anna 9. KNY
3. Szeidemann Márton 12. D
A megyei helyesírási versenyen iskolánkat
az első helyezett képviseli.

 

A Kajak-kenu Ifjúsági Európa-bajnokságon Belgrádban
Hidvégi Hunor 11. C osztályos tanuló
K-1 1000 m-en 1. helyezést
K-4 500 m-en 2. helyezést
Hidvégi Zalán 9. C osztályos tanuló
K-4 500 m-en 2. helyezést ért el.
Edzőjük: Czina László

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
országos döntő
Haladó II. kategória
11. Andai Márk 10.A Almádyné Orova Edit
15. Rossz Koppány 10.D Krisztin Németh Andrea,
Laposa Judit

 

 

Az Arany János Tehetséggondozó Program
XX. Művészeti Fesztiválján
irodalmi alkotások kategóriában
arany minősítést szerzett
Nagy Nikoletta Jamina 9.AJ
versmondás és színjátszás kategóriában
Különdíjban részesült
Bouska Zoltán Benjámin 9.AJ

 

 

Diákolimpia országos döntő - úszás
200 m pillangó V. krcs
3. helyezett Gálik Krisztián 10.A
VI. krcs
4. helyezett Takács Fábió 12.C
200 m vegyes V. krcs
5. helyezett Gálik Krisztián 10.A

 

Budai Levente 9.A. osztályos tanuló
az IKKF által rendezett harcművészeti Európa-bajnokságon
3 versenyszámban aranyérmet szerzett,
a és a magyar bajnokságon 2 versenyszámban 1. helyezett lett.

 

Az Emberi Erőforrások minisztere Keresztes Ádám István 10.D osztályos tanulónak
Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2021 címet adományozta.

A XI. „Itthon otthon vagy” országos honismereti és földrajzverseny döntőjében,
középiskolás kategóriában Juhász Bence 10.C osztályos tanuló
1. helyezést ért el és
különdíjat kapott legjobb írásbeli eredményéért és a legjobb weblap elkészítéséért.
Felkészítő tanára Csábiné Gazdag Elvira.

A Szabari Krisztina Országos Fordítási Verseny döntőjébe jutott Mészáros Blanka 11.A osztályos tanuló,
felkészítő tanára Karch Ildikó.

 

Diákolimpia országos döntő
vívás 5. korcsoport
1. helyezett Horváth Levente Zétény 10.D
vívás 5. korcsoport csapat
1. helyezett Horváth Levente Zétény 10.D
Keresztes Ádám István 10.D
Dettre Domonkos 10.C
Egyesületi felkészítés: Plásztán Attila és Partali Csaba
     
tájékozódási futás
  hosszútáv 5. korcsoport  
2. helyezett Bata Barnabás 10.D
  rövidtáv 5. korcsoport  
4. helyezett Nagy Bence 9.KNY

 

Kajak-kenu maratoni országos bajnokság
1. helyezett Hidvégi Hunor Tamás 11.C
1. helyezett Hidvégi Zalán Imre 9.C

 

 

Arany János Tehetséggondozó Program matematikaverseny
9. évfolyam
4. Noll Noel 9.B Barna Katalin
10. évfolyam
11. Tamás Dávid László 10.B Hévizi Márta

Az Országos Spanyol Nyelvű Vers- és Prózamondó Versenyen
kötelező vers kategóriában
3. helyezést ért el
Fekets Lilla 9. A osztályos tanuló,
felkészítő tanár: Kisék Ágnes

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
10. évfolyam
5. helyezett Andai Márk 10.A Almádyné Orova Edit

 

Az OKTV döntő
fizika tantárgyból tanára
20. helyezett Bilszky Márk 12. D Dr. Szeidemann Ákos

 

Mikola Sándor országos középiskolai
tehetségkutató fizikaverseny
országos döntő
  10. évfolyam
20. helyezett Rossz Koppány 10.D Dr. Szeidemann Ákos

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő
2. helyezett Andai Márk 10.A Almádyné Orova Edit
8. helyezett Szeidemann Márton 11.D Tóth Rita Anikó, Tóth Zsuzsanna

 

 

A Kazinczyról elnevezett „Szép magyar beszéd” verseny  országos döntőjében
Kazinczy-érmet nyert
Mátyás Dominik 12.D osztályos tanuló és
Varga Levente 11. E osztályos tanuló
kiemelkedő összesített teljesítményéért különdíjat kapott Varga Levente.
Felkészítő tanár: Csúzyné Harasztosi Julianna

 

A Helikoni Ünnepségeken Vizuális művészetek kategóriában bronz minősítést kapott
Ujszászi Anna 10.C osztályos tanuló, felkészítő tanára Lévai Ádám.

Kispályás labdarúgó diákolimpia
megyei döntő
2. helyezés
Andai Márk 10.A
Binks Brúnó Maximillian 12.A
Jakabovics Boldizsár 12.D
Kalucza Bence 12.B
Schäffer Bálint 12.D
Somogyvári Máté 12.D
Takács Máté 12.A
Vincze Bálint Attila 12.D
Zombori Kristóf Zoltán 11.E
Kísérő tanár: Bóna Brigitta

 

Két tanítási nyelvű gimnáziumok regionális versenye
Angol nyelv
14. Lanszki Dóra 9.KNY Holdampfné Sándor Kinga,
Romankovics Mirtill,
Volom Viktor,
Nicholas Gills
18. Galgán Mara 9.KNY
22. Köblös István 9.KNY

 

Berzsenyi Dániel megyei középiskolai
kollégiumi szavalóverseny
2. Bouska Zoltán Benjámin 9.AJ Korcsmáros Szilvia
dr. Horváthné Lőrincz Mária
4. Horváth Dorka 9.AJ

 

 

Jedlik Ányos regionális szövegértési verseny
 
6. Pál Kinga 10.B Szabó Andrea
9. Kovács Lara Kinga 10.B
Pál Kinga különdíjban részesült

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló
9. évfolyam
  1. Nagy Nimród 9.A Tóth Zsuzsanna
3. Kádas Dániel 9.D Almádyné Orova Edit
dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
  10. Kopp Csenge 9.KNY dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
1. helyezett megyei csapat:
Nagy Nimród, Kopp Csenge, Kádas Dániel
10. évfolyam
  1. Andai Márk 10.A Almádyné Orova Edit
  2. Rossz Koppány 10.D Krisztin-Németh Andrea,
Laposa Judit
  6. Varga Gergely 10.D
Andai Márk, Rossz Koppány, Varga Gergely
11. évfolyam
  1. Szeidemann Márton 11.D Tóth Rita Anikó,
Tóth Zsuzsanna
  2. Engler Csilla 11.A Almádyné Orova Edit
  5. Lévai Dominik Márk 11.D Tóth Rita Anikó,
Tóth Zsuzsanna
1. helyezett megyei csapat:
Engler Csilla, Szeidemann Márton, Lévai Dominik
12. évfolyam
  1. Bilszky Márk 12.D Krisztin-Németh Andrea
  2. Varga Dániel 12.D
1. helyezett megyei csapat:
Koch Balázs, Varga Dániel, Bilszky Márk
Országos döntőbe jutott:
Nagy Nimród 9.A Tóth Zsuzsanna
Andai Márk 10.A Almádyné Orova Edit
Szeidemann Márton 11.D Tóth Rita Anikó, Tóth Zsuzsanna

 

 

Gombási Róbert Krisztián, 12. D osztályos tanuló,
a Tudományos Diákkörök XXII. Kárpát-medencei Konferenciáján
a Fizika, matematika, kémia szekcióban
2. díjban részesült.
Felkészítő tanára: dr. Szeidemann Ákos.

 

e-Hód
informatikai és számítógép-készség verseny

3. Lendvai Márton 10.D Laposa Judit
8. Czuczik Patrik 10.D

 

Arany János Tehetséggondozó Program
országos sporttalálkozó - Bonyhád

lány kosárlabda

3. helyezett

9. AJ lány csapata

 

 

fiú kosárlabda

3. helyezett

9. AJ fiú csapata

 

 

 

 

 

Irinyi János országos kémiaverseny
országos döntő
10. évfolyam
4. Rossz Koppány 10.D Pataki Zsuzsanna
Magyar Csabáné
11. Tasnádi Bálint 10.D
9. évfolyam
22. Mészáros Aletta 9.A Magyar Csabáné
23. Geleszka Luca 9.A

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
Megyei
helyezés
Országos
helyezés
9. évfolyam
1. 17. Kádas Dániel 9.D Almádyné Orova Edit,
dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
10. évfolyam
1. díjazott Andai Márk 10.A Almádyné Orova Edit
11. évfolyam
1. 34. Engler Csilla 11.A Almádyné Orova Edit
1. 38. Szeidemann Márton 11.D Tóth Rita Anikió, Tóth Zsuzsanna
4. 99. Lévai Dominik 11.D Tóth Rita Anikió, Tóth Zsuzsanna
12. évfolyam
4. 184. Koch Balázs 12.D Krisztin-Németh Andrea

 

 

Bereczki Péter, 12. A osztályos tanuló,
a 2021-es év eredményei alapján
a junior férfiak között
az év duatlon sportolója és ranglista győztese lett.
Felkészítő edzője Kovács András.

 

Az OKTV döntőjébe jutott
fizika tantárgyból tanára
Bilszky Márk 12. D Dr. Szeidemann Ákos

 

Arany János Tehetséggondozó Program
német nyelvi versenye
3. Varga Vanessza Korina 10. B Csábiné Gazdag Elvira
Arany János Tehetséggondozó Program
angol nyelvi versenye
5. Kovács Viktor Ádám 10. B Mesterné Somogyi Gabriella
11. Tamás Dávid László 10. B

 

 

Mikola Sándor országos középiskolai
tehetségkutató fizikaverseny
országos fordulójába jutott
  10. évfolyam
Rossz Koppány 10.D Dr. Szeidemann Ákos

 

Arany János Tehetséggondozó Program
Országos Irodalmi Versenye országos döntő
5. Sinogli Dzsenifer 10. B Szabó Andrea

 

Nemes Tihamér Országos
Alkalmazói Tanulmányi Verseny
megyei forduló
3. Kövesi Alíz 9.D Gálik András
5. Talabér Levente Gábor 9.D

 

Budai Levente 9.A. osztályos tanuló
a Portugáliában rendezett WAC kevert harcművészeti világbajnokságon,
a magyar Zen Bu Kan Kempo válogatott tagjaként,
2 versenyszámban aranyérmet és
1 versenyszámban ezüstérmet nyert.

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
iskolai forduló
1. Pál Kinga 10. B
2. Csenki Kata Zsófia 9. C
3. Tóth Boglárka Kata 9. C

 

Savaria országos történelem
verseny megyei döntő
1. Pusztay Szabolcs 10. D Száraz-Nagy Róbert
4. Varga Ádám 10. A Volom Viktor

 

Irinyi János országos kémiaverseny
megyei forduló
9. évfolyam
2. Mészáros Aletta 9.A
3. Geleszka Luca 9.A
10. évfolyam
1. Rossz Koppány 10.D
2. Tasnádi Bálint 10.D
Felkészítő tanárok: Magyar Csabáné és Pataki Zsuzsanna
A diákok az országos döntőbe jutottak.

 

A Kazinczy-verseny megyei fordulóján
1. Varga Levente 11.E Csúzyné Harasztosi Julianna
2. Mátyás Dominik 12.D
Az országos döntőben megyénket
az első két helyezett képviseli.

 

Fizika háziverseny
9. évfolyam
1. Nagy Nimród 9.A
2. Katona Marcell 9.D
3. Mészáros Aletta 9.A
10. évfolyam
1. Tasnádi Bálint 10.D
2. Rossz Koppány 10.D
3. Éberle Félix 10.A
Keleti Csaba 10.A
11. évfolyam
1. Szeidemann Márton 11.D
2. Lévai Dominik Márk 11.D
3. Horváth Dániel 11.D
12. évfolyam
1. Tasnádi Márton 12.D
2. Gombási Róbert Krisztián 12.D
3. Bilszky Márk 12.D

 

Mikola Sándor országos középiskolai
tehetségkutató fizikaverseny
megyei fordulójába jutott
  9. évfolyam
Nagy Nimród 9.A Magyar Csabáné
Katona Marcell 9.D dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
Mészáros Aletta 9.A Magyar Csabáné
Gyuricza Eszter 9.D dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
Kádas Dániel 9.D dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
Orosz Ádám 9.D Dr. Szeidemann Ákos
Valter Gergely 9.A Magyar Csabáné
  10. évfolyam
Rossz Koppány 10.D Dr. Szeidemann Ákos
Tasnádi Bálint 10.D

 

A Dürer Verseny országos döntő
    Csapat Osztály
C kategória Matematika
11.   Kádas Dániel 9.D
Kiss Dávid 9.D
Kövesi Alíz 9.D
E kategória
12.   Andai Márk 10.A
Engler Csilla 11.A
Szeidemann Márton 11.D
Felkészítő tanárok: Almádyné Orova Edit,
dr. Cimmernann-né Rácz Lilla, Tóth Rita Anikó, Tóth Zsuzsanna
F kategória Fizika  
2. Tasnádi Márton 12.D
    Bilszky Márk 12.D
Felkészítő tanár: dr. Szeidemann Ákos
K kategória Kémia  
8.   Máth Panna Zsuzsanna 12.A
Tasnádi Bálint 10.D
Lévai Dominik Márk 11.D
Felkészítő tanárok: Magyar Csabáné, Pataki Zsuzsanna

 

Implom József Kárpát-medencei
középiskolai helyesírási verseny
megyei döntő
4. Gunics Nóra 11. A Csúzyné Harasztosi Julianna

 

Földrajz háziverseny
10. évgolyam    
  1. Juhász Bence 10.C Csábiné Gazdag Elvira
  2. Molnár Bíborka 10.C
  3. Belinszki Márton 10.C
9. évgolyam    
  1. Vasi Zétény 9.B Takács Katalin
  2. Rúzsa Nikoletta 9.C Csábiné Gazdag Elvira
  3. Kishalmi András 9.C

 

Irinyi János országos kémiaverseny
megyei fordulójába jutott
9. évfolyam
2. Németh Mátyás 9.C
4. Mészáros Aletta 9.A
5. Szanda Zsófia 9.A
7. Torma Enikő 9.A
9. Kishalmi András 9.C
10. Nagy Nimród 9.A
12. Geleszka Luca 9.A
13. Tomasik Petra 9.A
15. Rigó Nóri 9.A
16. Rúzsa Nikoletta 9.C
22. Beyer Tamás Benjamin 9.A
23. Valter Gergely 9.A
10. évfolyam
1. Rossz Koppány 10.D
2. Tasnádi Bálint 10.D
Tanárok: Magyar Csabáné és Pataki Zsuzsanna

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
országos döntő
3. helyezett Engler Csilla 11.A
  Fekete Mária Lenke 11.A
  Gunics Nóra 11.A
  Szeidemann Márton 11.D
Felkészítő tanárok: Csúzyné Harasztosi Julianna és Czina Lászlóné

 

Bolyai Matematika csapatverseny
Pannónia észak forduló
2. helyezett Andai Márk 10.A
  Éberle Félix 10.A
  Maller Zsófia 10.A
  Nemes Helga 10.A
Tanárok: Almádyné Orova Edit és Tóth Rita Anikó
3. helyezett Bilszky Márk 12.D
  Koch Balázs 12.D
  Gombási Róbert Krisztián 12.D
  Varga Dániel 12.D
Tanár: Krisztin Németh Andrea

 

A Kazinczy-verseny iskolai fordulóján
1. Mátyás Dominik 12.D  
2. Varga Levente 11.E  
3. Nagy Tünde 12.B  
A megyei Kazinczy-versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

 

Tatabányai Rotary Club
angol verseny
1. Korsinek Dominik 10.A

Romankovics Mirtill,
Horváth Krisztián,
Nicholas Gills

2. Tóth Anna 11.E Horváth Mariann
3. Kóvári Alexandra 10.A Romankovics Mirtill,
Horváth Krisztián,
Nicholas Gills

 

A Young Physicists' Tournament magyarországi döntőjében
5. helyezést ért el
Gombási Róbert Krisztián, 12. D osztályos tanuló,
tanára: dr. Szeidemann Ákos.

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Biológia tantárgyból tanára
Dobi Katalin 12. C Lukácsné Zubor Zsuzsanna
Kémia tantárgyból tanára
Máth Panna Zsuzsanna 12. A Magyar Csabáné, Pataki Zsuzsanna
fizika tantárgyból tanára
Bilszky Márk 12. D Dr. Szeidemann Ákos
Matematika tantárgyból tanára
Bilszky Márk 12. D Krisztin-Németh Andrea, Tóth Zsuzsanna
Gombási Róbert Krisztián 12. D
Varga Dániel 12. D
Lévai Dominik Márk 11. D Tóth Rita Anikó, Tóth Zsuzsanna, Almádyné Orova Edit
Szeidemann Márton 11. D

 

Megyei német nyelvi csapatverseny
1. Mózes Júlia 9.C
  Pozsár Panna 9.C
  Segesdi Stefánia 9.C
2. Huszka Dániel László 9.C
  Vámosi Benedek 9.C
  Andalik Armand 9.C
Tanárok: Kishalminé Galambos Anita, Karch Ildikó

 

A Dürer Verseny országos döntőjébe jutott csapatok
    Csapat Osztály
C kategória Matematika
    Kádas Dániel 9.D
Kiss Dávid 9.D
Kövesi Alíz 9.D
E kategória
    Andai Márk 10.A
Engler Csilla 11.A
Szeidemann Márton 11.D
Felkészítő tanárok: Almádyné Orova Edit,
dr. Cimmernann-né Rácz Lilla, Tóth Rita Anikó, Tóth Zsuzsanna
F kategória Fizika  
Gombási Róbert Krisztián 12.D
    Bilszky Márk 12.D
Felkészítő tanár: dr. Szeidemann Ákos
K kategória Kémia  
    Máth Panna Zsuzsanna 12.A
Tasnádi Bálint 10.D
Lévai Dominik Márk 11.D
Felkészítő tanárok: Magyar Csabáné, Pataki Zsuzsanna

 

 

Aranytoll Országos Helyesírási Verseny
13. Sinogli Dzsenifer 10. B Szabó Andrea
15. Pirik Réka 10. B Csúzyné Harasztosi Julianna, Volomné Somorjai Hajnalka

 

Rotary angol verseny
II. fordulóba jutott

Kóvári Alexandra 10.A Romankovics Mirtill, Horváth Krisztián, Nicholas Gills
Korsinek Dominik 10.A
Tóth Anna 11.E Horváth Mariann
Tárnok Sára 9.A Tóth Gáborné, Essősy-Székely Helga, Nicholas Gills

 

Angol nyelvi háziverseny
9/1, 10/2  
1. Kádas Dániel 9.D
2. Essősy Áron 9.B
3. Székelyhidi Anna Luca 9.D
10/1, 11/2  
1. Kovács Viktor Ádám 10.B
2. Tamás Dávid László 10.B
3. Lendvai Márton 10.D
11/1, 12/2  
1. Albert Szabolcs 11.C
2. Németh Eszter 11.D
3. Ragány-Németh Albert 11.D
Két tanítási nyelvű tagozat
1. Korsinek Dominik 10.A
  Varga Ádám 10.A
2. Balogh Benedikt 10.A
  Sayah Rayan 9.A
3. Antal Réka 12.A

 

 

 

Megyei diákolimpia - Úszás
100 m mellúszás
3. Molnár Inez 10.B
100 m hátúszás
3. Hernádi Ildikó 10.D
4 x 50 m gyors váltó
3. Csongrádi Sára 9.D
Krüzsely Csenge 12.D
Molnár Inez 10.B
Hernádi Ildikó 10.D
Kísérő tanár: Bóna Brigitta

 

Az iskolai orosz fordítási verseny eredménye
1. Balku Édua 12.A
2. Skrován Lilla 12.D
3. Virizlai Kristóf 12.A

 

A nyersanyagnagykövetek világa
diákverseny magyarországi fordulójában
I. helyezést elért csapat:
Boros Márk 10.C
Dettre Domonkos 10.C
Kézi Rudolf Miron 10.C
Kővári Zalán 10.D
Rossz Koppány 10.D
Tasnádi Bálint 10.D
Felkészítő tanárok: Magyar Csabáné és Pataki Zsuzsanna

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
regionális forduló
2. helyezett Engler Csilla 11.A
  Fekete Mária Lenke 11.A
  Gunics Nóra 11.A
  Szeidemann Márton 11.D
a csapat az országos döntőbe jutott
5. helyezett Fekets Anna 12.D
  Kajfis Kíra 12.D
  Kondor Zsófia 12.D
  Tóth Kincső Eszter 12.D
9. helyezett Jakabovics Boldizsár 12.D
  Koch Balázs 12.D
  Tasnádi Márton 12.D
  Varga Dániel 12.D
Felkészítő tanárok: Csúzyné Harasztosi Julianna és Czina Lászlóné

 

Az iskolai szavalóverseny eredménye
1. Varga Levente 11.E
2. Mátyás Dominik 12.D
3. Csatay Liliána 10.B
4. Bereczki Hanna Rebeka 9.A
5. Veres Máté 10.B
6. Valter Gergely 9.A
7. Vezendi Márk Dávid 10.B

 

Diákolimpiakézilabda bajnokság
megyei forduló
1. helyezett Bolyán Gréta 10.A
Kurcsik Flóra Ivett 10.D
Pintér Maja Rebeka 9.A
Porpáczy Nina 9.A
Rácz Rebeka 10.A
Sebestyén Dóra Léna 9.A
Simon Nikolett 12.C
Somogyvári Tamara 9.A
Staudt Zorka Sára 9.A
Szivek Anikó 10.A
Tompa Anna 11.E
Veszelovszki Minka 11.A
Felkészítő tanár: Bóna Brigitta

 

 

Diákolimpia röplabda bajnokság
megyei forduló
3. helyezett Bojtor Zsuzsanna 9.KNY
Csenki Kata Zsófia 9.C
Cvitkó Emese 11.E
Galisz Petra 11.D
Major Flóra Léna 11.C
Molnár Inez 10.B
Páll Gréta 12.E
Pankotai Szonja Kiara 10.A
Piroska Tünde 9.B
Rácz Berill Szófia 10.A
Stein Eszter 10.A
Zolnai Flóra 9.B
Felkészítő tanár: Antretter Adrienn

 

42. Öveges József Emlékverseny
fizika 9. évfolyam
10. Kishalmi András 9.C Ádám Árpád
13. Kádas Dániel 9.D dr. Cimmernann-né Rácz Lilla
fizika 10. évfolyam
9. Andai Márk 10.A dr. Szeidemann Ákos
16. Rossz Koppány 10.D dr. Szeidemann Ákos
matematika 9. évfolyam
9. Kádas Dániel 9.D Almádyné Orova Edit,
dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
matematika 10. évfolyam
8. Varga Gergő 10.D Krisztin-Németh Andrea
Laposa Judit
11. Andai Márk 10.A Almádyné Orova Edit
egyéni összetett 9. évfolyam
7. Kádas Dániel 9.D
egyéni összetett 10. évfolyam
6. Andai Márk 10.A

 

Atlétika diákolimpia országos döntő
Gerelyhajítás (800gr) fiú
5. Sáhó Tamás 11.D
Horváth Dániel 11.D
Somogyvári Máté 12.D
Vámosi Milán 12.D
Farkas Bence 11.D
Felkészítőtanár: Szurcsik István.
4x1500 m fiú
6. Bereczki Péter 12.A
Nagy Bence 9.KNY
Hidvégi Zalán Imre 9.C
Hidvégi Hunor Tamás 11.C
Felkészítőtanár: Kovács András.

 

 

A KEM Rendőrfőkapitányság „Mondj nemet az állatkínzásra!” témában hirdetett rajzpályázatán
Telkes Gyula 9. AJ osztályos tanuló díjazott volt.

 

Az iskolai helyesírási verseny végeredménye
1. Gunics Nóra 11. A
2-3. Osváth Zita 9. A
  Szeidemann Márton 11. D
A megyei helyesírási versenyen iskolánkat
az első helyezett képviseli.

 

 

Atlétika diákolimpia megyei döntő
Magasugrás lány
1. Ocskay Lora Barbara 11.C
Maller Zsófia 10.A
Pankotai Szonja Kiara 10.A
Engler Csilla 11.A
Távolugrás lány
1. Nizelberger Zita 11.D
Tyeklár Kata 11.E
Szücs Anna 10.C
Tompa Anna 11.E
Súlylökés (4 kg) lány
2. Porpáczy Nina 9.A
Staudt Zorka Sára 9.A
Tompa Anna 11.E
Szabó Gréta 11.D
4x800 m lány
1. Beleznai Lara 10.B
Németh Eszter 11.D
Osváth Zita 9.A
Wittmer Kitti 11.C
Svédváltó lány
3. Porpáczy Nina 9.A
Geleszka Luca 9.A
Pájka Zsófia 10.A
Halasi Hanna 9.KNY
6. Nizelberger Zita 11.D
Staudt Zorka Sára 9.A
Zolnai Flóra 9.B
Major Fanni 9.B
Távolugrás fiú
1. Marton István 9.AJ
Kiss Dávid 9.D
Pula Csongor 9.KNY
Zalavári Miklós Gábor 9.D
Gerelyhajítás (800gr) fiú
2. Sáhó Tamás 11.D
Horváth Dániel 11.D
Somogyvári Máté 12.D
Vámosi Milán 12.D
Farkas Bence 11.D
A csapat az országos döntőbe jutott.
Felkészítőtanár: Szurcsik István.
3. Vincze Bálint Attila 12.D
Takács Máté 12.A
Bilszky Márk 12.D
Németh Attila Máté 11.D
Bokros Bálint Tibor 12.C
4x1500 m fiú
1. Bereczki Péter 12.A
Nagy Bence 9.KNY
Hidvégi Zalán Imre 9.C
Hidvégi Hunor Tamás 11.C
A csapat az országos döntőbe jutott.
Felkészítőtanár: Kovács András.
1. Hidvégi Zalán Imre 9.C
Kiss Dávid 9.D
Zalavári Miklós Gábor 9.D
Hidvégi Hunor Tamás 11.C

 

Mezeifutó diákolimpia megyei döntő
lány V. korcsoport
1. Ogonovszky Luca Anna 9.D
2. Beleznai Lara 10.B
4. Ódor Laura 10.C
7. Halasi Hanna 9.KNY
27. Biró Olívia Zoé 9.D
A csapat az országos döntőbe jutott.
fiú VI. korcsoport
1. Bereczki Péter 12.A
Egyéniben az országos döntőbe jutott.
fiú V. korcsoport
6. Hidvégi Zalán Imre 9.C
7. Horváth Bálint 10.D
9. Eberhardt Richárd 9.A
10. Molnár Balázs 9.D
13. Gerencséri Áron 9.D
A csapat az országos döntőbe jutott.
Felkészítő tanár: Kovács András

 

A Portugáliában megrendezett Kajak-kenu Ifjúsági Világbajnokságon
Hidvégi Hunor 11. C osztályos tanuló
K-4 500 m-en 4. helyezett lett.
Tanára: Kovács András, edzője: Czina László

Csehországban, a kajak-kenu Olimpiai Reménységek Versenyén
Hidvégi Zalán 9. C osztályos tanuló
K-1 500 m-en bronzérmet szerzett.
Tanára: Antretter Adrienn, edzője: Czina László.

 

Tortás tesztek

1. Bilszky Márk 12.D
2. Andai Márk 10.A
3. Szeidemann Márton 11.D

 

Versenyeredmények 2020/2021.

A Lengyelországban megrendezett Kajak-kenu Ifjúsági Európa-bajnokságon
Hidvégi Hunor 10. C osztályos tanuló
K-4 500 m-en bronzérmes lett.
Tanára: Kovács András, edzője: Czina László.

 

 

A Marosvásárhelyen rendezett Duatlon Európa-Bajnokságon
Bereczki Péter 11. A osztályos tanuló,
8. helyezést érte el.
Edzői: Szalay Szandra, Róth Balázs és Kovács András

 

A Mentovich Ferenc
Természettudományi Verseny
országos döntő
3. helyezett Kemele Roland 9. B Pataki Zsuzsanna

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
országos döntőjében
Kezdők II. kategória
6-8. helyezés Andai Márk 9.A Almádyné Orova Edit
9-12. helyezés Rossz Koppány 9.D Krisztin Németh Andrea,
Laposa Judit
Haladók II. kategória
23-26. Szeidemann Márton 10.D

Tóth Rita Anikó,
Almádyné Orova Edit

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő
9. évfolyam
  3. Andai Márk 9.A Almádyné Orova Edit
10. évfolyam
  29. Szeidemann Márton 10.D Tóth Rita Anikó,
Almádyné Orova Edit
       

 

A Grafikus Programozási Verseny országos döntőjében
21. helyezést ért el Ragány-Németh Albert 10. D osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Németh Sarolta.

 

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
Megyei
helyezés
Országos
helyezés
Előkészítő évfolyam
1. 3. Nagy Nimród 9.KNY Krisztin-Németh Andrea
2. 14. Szanda Zsófia 9.KNY
3. 59. Noll Noel 9.AJ Barna Katalin
9. évfolyam
1. 4. Andai Márk 9.A Almádyné Orova Edit
3. 30. Pusztay Szabolcs 9.D Krisztin-Németh Andrea, Laposa Judit
10. évfolyam
1. 16. Engler Csilla 10.A Almádyné Orova Edit
3. 31. Szeidemann Márton 10.D Tóth Rita Anikió, Almádyné Orova Edit
11. évfolyam
1. 25. Varga Dániel 11.D Krisztin-Németh Andrea
3. 55. Bilszky Márk 11.D
12. évfolyam
2. 72. Andai Roland 12.A Almádyné Orova Edit

 

 

First LEGO League országos döntő
ROBOGO-5VÖS csapat
összetett 2. helyezett

robot futam kategóriában 3. helyezett
robot design kategóriában 2. helyezett
innováció kategóriában 6. helyezett
alapértékek kategóriában 1. helyezett

Gombási Róbert Krisztián 11. D
Mátyás Dominik 11. D
Németh Kristóf 11. D
Németh Márton 11. D
Skrován Lilla 11. D
Tasnádi Márton 11. D
Tóth Kincső Eszter 11. D
Tóth Ábel 9. D
Tasnádi Bálint 9. D
Felkészítők: Takács József (coach) és dr. Szeidemann Ákos
A csapat bejutott a nemzetközi döntőbe.

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny
9. évfolyam
  1. Andai Márk 9.A Almádyné Orova Edit
  4. Keresztes Ádám István 9.D Krisztin-Németh Andrea,
Laposa Judit
  5. Maresch Martin Marcell 9.D
1. helyezett megyei csapat:
Andai Márk, Keresztes Ádám István, Maresch Martin Marcell
10. évfolyam
  1. Szeidemann Márton 10.D Tóth Rita Anikó,
Almádyné Orova Edit
  5. Lévai Dominik Márk 10.D
1. helyezett megyei csapat:
Szeidemann Márton, Lévai Dominik Márk, Engler Csilla 10.A
11. évfolyam
  1. Varga Dániel 11.D Krisztin-Németh Andrea
  3. Bilszky Márk 11.D
  5. Tasnádi Márton 11.D
1. helyezett megyei csapat:
Varga Dániel, Bilszky Márk, Tasnádi Márton
12. évfolyam
1. Andai Roland 12.A Almádyné Orova Edit
Országos döntőbe jutott:
Andai Márk 9.A Almádyné Orova Edit
Szeidemann Márton 10.D Tóth Rita Anikó, Almádyné Orova Edit

 

Hebe online verseny - német nyelv
B2 Teens kategória
3. Kozsán Hanna 10. E Csábiné Gazdag Elvira,
Karch Ildikó
  Oláh Lara 10. E

 

 

Dürer Verseny országos döntő
    Csapat Osztály
C kategória Matematika
2.   Tóth Máté 10.D
Németh Eszter 10.D
Andai Márk 9.A
10.   László Lili 9.A
Kiss Viktor 10.D
Horváth Dániel 10.D
D kategória
9.   Antal Réka 11.A
Tasnádi Csaba 11.A
Nagy Márton Gábor 11.A
10.   Tóth Liliána 11.A
Takács Máté 11.A
Szöllősi Ádám 11.A
Felkészítő tanárok: Almádyné Orova Edit,
Krisztin-Németh Andrea, Tóth Rita Anikó
F kategória Fizika  
8.   Czettisch Petra 12.D
Andai Roland 12.A
Gombási Róbert Krisztián 11.D
11.   Skrován Lilla 11.D
Magasi Bence 12.A
Nagy Balázs 11.A
Felkészítő tanár: dr. Szeidemann Ákos, Magyar Csabáné
K kategória Kémia  
6.   Máth Panna Zsuzsanna 11.A
Czettisch Kinga 12.C
Lévai Dominik Márk 10.D
Felkészítő tanárok: Magyar Csabáné, Pataki Zsuzsanna

 

Irinyi János országos kémiaverseny
országos döntő
9. évfolyam I.a kategória
8. Rossz Koppány 9.D Pataki Zsuzsanna
19. Tasnádi Bálint 9.D Pataki Zsuzsanna

 

Arany János Tehetséggondozó Program matematikaverseny
9. évfolyam
11. Pirik Réka 9.AJ Barna Katalin
13. Noll Noel 9.AJ Barna Katalin
10. évfolyam
10. Cserpán Péter 9.B Hévizi Márta
15. Tamás Dávid László 9.B Hévizi Márta

 

A Grafikus Programozási Verseny döntőjébe jutott
Ragány-Németh Albert 10. D osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Németh Sarolta.

 

Bereczki Péter 11. A osztályos tanuló
az Országos Duatlon versenyen 2. helyezést ért el

Tájékozódási futás országos diákolimpia döntő
Sprint táv
2. Ódor Laura 9.C
13. Bata Barnabás 9.D
21. Mayer Martin Balázs 10.D
37. Gillich Luca 11.A
38. Skrován Lilla 11.D
Hosszú táv
1. Ódor Laura 9.C
17. Bata Barnabás 9.D
19. Mayer Martin Balázs 10.D
27. Gillich Luca 11.A
30. Skrován Lilla 11.D

Ódor Laura egyesületi keretekben és Kovács András
segítségével készült fel, korosztályos válogatott.
A többi diák egyesületi keretek között készült fel.

 

 

Savaria országos történelem
verseny megyei döntő
1. Pusztay Szabolcs 9. D Száraz-Nagy Róbert

 

A Mentovich Ferenc
Természettudományi Verseny
országos döntőjébe jutott
Kemele Roland 9. B Pataki Zsuzsanna

 

First LEGO League regionális döntő
ROBOGO-5VÖS csapat
összetett 1. helyezett

robot futam kategóriában 1. helyezett
robot design kategóriában 1. helyezett
innováció kategóriában 1. helyezett
alapértékek kategóriában 2. helyezett

Gombási Róbert Krisztián 11. D
Mátyás Dominik 11. D
Németh Kristóf 11. D
Németh Márton 11. D
Skrován Lilla 11. D
Tasnádi Márton 11. D
Tóth Kincső Eszter 11. D
Tóth Ábel 9. D
Tasnádi Bálint 9. D
Felkészítők: Takács József (coach) és dr. Szeidemann Ákos
A csapat bejutott az országos döntőbe.

 

 

A Kazinczyról elnevezett „Szép magyar beszéd” verseny  országos döntőjében
Kazinczy-érmet nyert
Pacskó Csaba
10. E osztályos tanuló,
kiemelkedő összesített teljesítményéért a Rotary Club Győr különdíját kapta.

Csúzyné Harasztosi Julianna tanárnő folyamatos és eredményes felkészítő munkáját
Z. Szabó-emlékérmmel ismerték el.

 

Implom József Kárpát-medencei középiskolai helyesírási verseny
országos döntőjében 6. helyezést ért el
Takács Tímea
11. A osztályos tanuló,
felkészítő tanára: Czina Lászlóné.

 

A Dürer Verseny országos döntőjébe jutott csapatok
Régióbeli
helyezés
Abszolút
helyezés
Csapat Osztály
C kategória Matematika
1. 4. Tóth Máté 10.D
Németh Eszter 10.D
Andai Márk 9.A
2. 5. László Lili 9.A
Kiss Viktor 10.D
Horváth Dániel 10.D
D kategória
2. 8. Tóth Liliána 11.A
Takács Máté 11.A
Szöllősi Ádám 11.A
3. 12. Antal Réka 11.A
Tasnádi Csaba 11.A
Nagy Márton Gábor 11.A
Felkészítő tanárok: Almádyné Orova Edit,
Krisztin-Németh Andrea, Tóth Rita Anikó
F kategória Fizika  
1. 7. Czettisch Petra 12.D
Andai Roland 12.A
Gombási Róbert Krisztián 11.D
2. 10. Skrován Lilla 11.D
Magasi Bence 12.A
Nagy Balázs 11.A
Felkészítő tanár: dr. Szeidemann Ákos, Magyar Csabáné
K kategória Kémia  
1. 13. Máth Panna Zsuzsanna 11.A
Czettisch Kinga 12.C
Lévai Dominik Márk 10.D
Felkészítő tanárok: Magyar Csabáné, Pataki Zsuzsanna

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
országos döntőjébe jutott
Haladók II. kategória
Szeidemann Márton 10.D

Tóth Rita Anikó,
Almádyné Orova Edit

Kezdők II. kategória
Andai Márk 9.A Almádyné Orova Edit
Rossz Koppány 9.D Krisztin Németh Andrea,
Laposa Judit

 

 

Irinyi János országos kémiaverseny
országos döntőjébe jutott
9. évfolyam I.a kategória
Rossz Koppány 9.D Pataki Zsuzsanna
Tasnádi Bálint 9.D Pataki Zsuzsanna
     
10. évfolyam I.a kategória
Lévai Dominik Márk 10.D Magyar Csabáné

 

A Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott - Programozás kategóriában
Ragány-Németh Albert 10. D osztályos tanuló. Felkészítő tanára: Németh Sarolta.

 

A „Szép Magyar Beszéd” verseny megyei fordulóján
1. Pacskó Csaba 10. E Csúzyné Harasztosi Julianna

4.

Varga Levente 10. E
Pacskó Csaba az országos döntőbe jutott.

 

A Young Physicists' Tournament magyarországi döntőjének szóbeli fordulóján
10. helyezést ért el
Gombási Róbert Krisztián, 11. D osztályos tanuló,
tanára: dr. Szeidemann Ákos.

Irinyi János országos kémiaverseny
megyei fordulójába jutott
9. évfolyam I.a kategória
Rossz Koppány 9.D Pataki Zsuzsanna
Tasnádi Bálint 9.D Pataki Zsuzsanna
Keresztes Ádám 9.D Pataki Zsuzsanna
9. évfolyam I.b kategória
Szücs Anna 9.C Magyar Csabáné
Bablovics István 9.C Magyar Csabáné
Kézi Rudolf Miron 9.C Magyar Csabáné
10. évfolyam I.a kategória
Lévai Dominik Márk 10.D Magyar Csabáné
Engler Csilla 10.A Szeidemann Ákos
Lentulai Bence 10.D Magyar Csabáné
10. évfolyam I.b kategória
Wittmer Kitti 10.C Pataki Zsuzsanna

 

Mikola Sándor országos középiskolai
tehetségkutató fizikaverseny
megyei fordulójába jutott
  9. évfolyam
  Tasnádi Bálint 9.D dr. Szeidemann Ákos
  10. évfolyam    
  Lévai Dominik 10.D dr. Szeidemann Ákos
  Szeidemann Márton 10.D

 

 

A Kazinczy-verseny iskolai fordulóján
1. Varga Levente 10.E  
2. Pacskó Csaba 10.E  
3. Mátyás Dominik 11.D  
  Nagy Tünde 11.B  
A megyei Kazinczy-versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
országos döntő
10. évfolyamon:
1. hely: Engler Csilla 10.A Csúzyné Harasztosi
Julianna és
Czina Lászlóné
Fekete Mária Lenke 10.A
Gunics Nóra 10.A
Szeidemann Márton 10.D
11. évfolyamon:
1. hely: Jakabovics Boldizsár 11.D Csúzyné Harasztosi
Julianna
Koch Balázs 11.D
Tasnádi Márton 11.D
Varga Dániel 11.D
7. hely: Fekets Anna 11.D Csúzyné Harasztosi
Julianna
Kajfis Kíra 11.D
Kondor Zsófia 11.D
Tóth Kincső Eszter 11.D

 

A 28. Arany János Irodalmi verseny
döntőjébe jutott
  Iski Jázmin 10. A Csúzyné Harasztosi
Julianna
  Zahorán Emese 10. A
  Pacskó Csaba 10. E

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Biológia tantárgyból tanára
Horváth Bence 12. C Jankyné Jurecska Mária
Angol nyelv tantárgyból tanára
Illlés Levente 12. A Volom Viktor,
Holdampfné Sándor Kinga,
Horváth Krisztián,
Nicholas Gills
Matematika tantárgyból tanára
Bilszky Márk 11.D Krisztin-Németh Andrea,
Almádyné Orova Edit
Varga Dániel 11.D

 

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
második fordulójába jutott
Haladók II. kategória
Horváth Dániel 10.D

Tóth Rita Anikó,
Almádyné Orova Edit

Lévai Dominik 10.D
Szeidemann Márton 10.D
Kezdők I. kategória
Nagy Nimród 9.KNY Krisztin Németh Andrea
Szanda Zsófia 9.KNY Krisztin Németh Andrea
Kezdők II. kategória
Andai Márk 9.A Almádyné Orova Edit
Keresztes Ádám István 9.D Krisztin Németh Andrea,
Laposa Judit
Pusztay Szabolcs 9.D
Rossz Koppány 9.D
Varga Gergely 9.D

 

Implom József Kárpát-medencei
középiskolai helyesírási verseny
megyei döntő
1. Takács Tímea 11. A Czina Lászlóné
Takács Tímea bejutott verseny országos döntőjébe.

 

Dürer Verseny
Régióbeli
helyezés
Abszolút
helyezés
Csapat Osztály
C kategória Matematika
1. 4. Tóth Máté 10.D
Németh Eszter 10.D
Andai Márk 9.A
2. 5. László Lili 9.A
Kiss Viktor 10.D
Horváth Dániel 10.D
3. 17. Pintér Maja Rebeka 9.KNY
Bokréta Benedek 9.D
Auer Bálint 9.D
3. 17. Nagy Nimród 9.KNY
Fábián Viktória 10.D
Varga Emma 10.D
5. 20. Katona Máté 10.D
Sebestyén Dóra Léna 9.KNY
Lentulai Bence 10.D
6. 22. Veszelovszki Zalán 9.D
Nizelberger Zita 10.D
Tóth Ábel András 9.D
D kategória
2. 8. Tóth Liliána 11.A
Takács Máté 11.A
Szöllősi Ádám 11.A
3. 12. Antal Réka 11.A
Tasnádi Csaba 11.A
Nagy Márton Gábor 11.A
4. 13. Adorján Adrienn 11.A
Orosz Alexandra 11.A
Pál Fanni 11.A
4. 13. Koch Balázs 11.D
Skultéty Marián 11.D
Tóth Kincső Eszter 11.D
6. 27. Keresztes Ádám István 9.D
Rossz Koppány 9.D
Szanda Zsófia 9.KNY
E kategória
2. 23. Engler Csilla 10.A
Szeidemann Márton 10.D
Tasnádi Márton 11.D
3. 35. Varga Dániel 11.D
Bilszky Márk 11.D
Kajfis Kíra 11.D
Felkészítő tanárok: Ádámné Dúcz Vilma, Almádyné Orova Edit,
Krisztin-Németh Andrea, Laposa Judit, Tóth Rita Anikó
F kategória Fizika  
1. 7. Czettisch Petra 12.D
Andai Roland 12.A
Gombási Róbert Krisztián 11.D
2. 10. Skrován Lilla 11.D
Magasi Bence 12.A
Nagy Balázs 11.A
Felkészítő tanár: dr. Szeidemann Ákos
K kategória Kémia  
1. 13. Máth Panna Zsuzsanna 11.A
Czettisch Kinga 12.C
Lévai Dominik Márk 10.D
2. 16. Szabó Júlia Orsolya 10.D
Kovács Gergő 12.A
Pőcze Petra 12.C
3. 24. Rózsa Csaba 11.C
Szűcs Adél 10.C
Ocskay Lora Barbara 10.C
Felkészítő tanárok: Magyar Csabáné, Pataki Zsuzsanna

 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
körzeti forduló
9. évfolyamon:
4. hely: Csatay Liliána 9.B Szabó Andrea,
Zámbó Magdolna
és Volomné
Somorjai Hajnalka
Kotz Emese 9.C
Haklits Hadasa Hajnalka 9.C
Pál Kinga 9.B
10. évfolyamon:
1. hely: Engler Csilla 10.A Csúzyné Harasztosi
Julianna és
Czina Lászlóné
Fekete Mária Lenke 10.A
Gunics Nóra 10.A
Szeidemann Márton 10.D
A csapat az országos döntőbe jutott.
6. hely: Mészáros Blanka 10.A Csúzyné Harasztosi
Julianna és
Czina Lászlóné
Tóth Máté 10.D
Vajda-Kolek Blanka 10.A
11. évfolyamon:
2. hely: Jakabovics Boldizsár 11.D Csúzyné Harasztosi
Julianna
Koch Balázs 11.D
Tasnádi Márton 11.D
Varga Dániel 11.D
A csapat az országos döntőbe jutott.
3. hely: Fekets Anna 11.D Csúzyné Harasztosi
Julianna
Kajfis Kíra 11.D
Kondor Zsófia 11.D
Tóth Kincső Eszter 11.D
A csapat az országos döntőbe jutott.

 

”Facsarj egy kis információt az adatokból!”

A Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Karának
középiskolás adatelemző versenye, az Adatelemző Központ szervezésében

1. helyezett csapat (országos):   GDP - Genetically Determined Pals:
Andai Roland, Illés Levente László, Sibalin Anna 12.A
felkészítő tanár: Almádyné Orova Edit

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
országos eredménye
9. előkészítő évfolyam    
1. helyezett Andai Márk 9. KNY Almádyné Orova Edit
9. évfolyam    
7. helyezett Engler Csilla 9. A Almádyné Orova Edit

 

Megyei atlétika csapatbajnokság
Magasugrás lány
1. helyzett Engler Csilla 10.A
Fodor Fanni 9.B
Molnár Inez 9.B
Závori Emília Panka 10.A
Torma Enikő 9.KNY
Távolugrás lány
1. helyzett Engler Csilla 10.A
Molnár Inez 9.B
Nizelberger Zita 10.D
Szücs Anna 9.C
Závori Emília Panka 10.A
4x800 m lány
1. helyzett Beleznai Lara 9.B
Geleszka Luca 9.KNY
Németh Eszter 10.D
Ódor Laura 9.C
Súlylökés (4 kg) lány
3. helyzett Pintér Maja Rebeka 9.KNY
Staudt Zorka Sára 9.KNY
Torma Enikő 9.KNY
Veszelovszki Minka 10.A
4x1500 m fiú
3. helyzett Bereczki Péter 11.A
Fodor Sámuel Mihály 9.D
Halmi Csongor 11.A
Horváth Bálint 9.D
Felkészítő tanár: Kovács András

 

A Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny döntőjében 1. helyezést ért el
Ragány-Németh Albert 9. D osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Németh Sarolta.

 

A Young Physicists' Tournament verseny nemzetközi döntőjében a Magyarországot képviselő csapat
9. helyezést ért el, a csapat tagja volt
Kadlecsik Ádám, 12. A osztályos tanuló,
tanárai: dr. Szeidemann Ákos és Magyar Csabáné.

 

Versenyeredmények 2019/2020.

Az UNICEF „Rajtad áll a jövőd! – Egy generáció korlátok nélkül” című nemzetközi verseny döntőjébe
jutott csapat tagjai: Véber Nóra 12. B, Kolonics Zita 11. A és Oláh Viktória 11. C osztályos tanulók.

 

Az OKTV döntő
Angol nyelv tantárgyból tanára
8. helyezett Beckl Tamara 12. A Holdampfné Sándor Kinga,
Kishlaminé Galambos Anita,
Nicholas Gills

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny
országos döntő
10. évfolyam
9. Varga Dániel 10. D Krisztin-Németh Andrea

 

A Természet Világa folyóirat XXIX. Természet - Tudomány Diákpályázatán Egészségtudomány kategóriában
I. díjat kapott
Czettisch Petra 11. D osztályos tanuló,
Barsi Éva tanítványa.

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
döntőjébe jutott
Kezdők II. kategória
Szeidemann Márton 9.D Tóth Rita Anikó, Almádyné Orova Edit

 

 

A Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott
Ragány-Németh Albert 9. D osztályos tanuló. Felkészítő tanára: Németh Sarolta.

 

 

Savaria országos történelem
verseny megyei döntő
1. Takács Tímea 10. A Nagyné Sóvágó Anna
Takács Tímea az országos döntőbe jutott.

 

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny
megyei döntő
9. évfolyam
2. Andai Márk 9. KNY Almádyné Orova Edit
3. Szeidemann Márton 9. D Tóth Rita Anikó

1. helyezett csapat:

Andai Márk, Szeidemann Márton és Engler Csilla 9. A (Almádyné Orova Edit),

10. évfolyam
1. Varga Dániel 10. D Krisztin-Németh Andrea
4. Bilszky Márk 10. D Krisztin-Németh Andrea

1. helyezett csapat:

Varga Dániel, Bilszky Márk és Tóth Kincső 10.D (Krisztin-Németh Andrea)

11. évfolyam
2. Ölveczki Máté 11. D Tóth Zsuzsanna
4. Weisz Andor 11. D Tóth Zsuzsanna

1. helyezett csapat:

Ölveczki Máté, Veisz Andor és Andai Roland 11. A (Almádyné Orova Edit)

12. évfolyam
1. Hegedüs Péter 12. A Ádámné Dúcz Vilma
2. Koronczi István Szabolcs 12. A Tóth Rita Anikó
4. Major Barnabás 12. A Ádámné Dúcz Vilma

1. helyezett csapat:

Hegedüs Péter, Koronczi István Szabolcs és Major Barnabás

A Közép-Dunántúli régióban iskolánk második helyezett lett.

Varga Dániel 10. D osztályos tanuló, Krisztin-Németh Andrea taítványa, az országos döntőbe jutott.

 

 

A XIV. Kárpát-medencei Magyar Középiskolai Balladamondó Versenyen „Magas szintű felkészülésért” különdíjban részesült
Varga Levente 9.E osztályos tanuló. Felkészítője: Csúzyné Harasztosi Julianna.

A XXIII. Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencián Víz és környezet kategóriában V. helyezést ért el
Borsos Arabella és Hetzmann Zsuzsanna 9. C osztályos tanulók,
felkészítő tanáraik Barna Katalin és Musicz László.

Implom József Kárpát-medencei
középiskolai helyesírási verseny
döntő
5. Takács Tímea 10. A Czina Lászlóné

 

Országos angol nyelvi civilizációs verseny
3. Flaskár Anna Klaudia 11. A Volom Viktor
Gróf Laura 11. A
Pozsonyi Dóra 11. A
Feszty Borbála 11.A

 

 

Az OKTV döntőjébe jutott
Angol nyelv tantárgyból tanára
Beckl Tamara 12. A Holdampfné Sándor Kinga,
Kishlaminé Galambos Anita, Nicholas Gills

 

 

A „Szép Magyar Beszéd” verseny megyei fordulóján
1. Koronczi István Szabolcs 12. A Szabó Andrea

1.

Kürti Benedek 12. A
Diákjaink bejutottak az országos döntőbe.

 

Irinyi János országos kémiaverseny megyei döntő
9. évfolyam    
6. Pálfi Tamás 9. C Pataki Zsuzsanna
10. évfolyam    
5. Dobi Katalin 10. C Pataki Zsuzsanna
6. Máth Panna Zsuzsanna 10. A Magyar Csabáné

 

A megyei német nyelvi verseny döntőjébe jutott
Borsodi Zselyke Eszter 10.C Kadlecsikné Stockbauer Csilla
Fekets Anna 10.D

 

 

Es weihnachtet schon levelezős német nyelvi verseny
3. helyezett Oláh Lara 9.E Csábiné Gazdag Elvira, Karch Ildikó
Kozsán Hanna 9.E

 

A SOTE egészségverseny döntőjébe jutott
Szabó Lili 11.C Jankyné Jurecska Mária
Czettisch Kinga 11.C
Pomázi Tamás Gyula 11.C
Neumayer Maja Réka 11.C
Komlósi Viktor Márton 11.C

 

Sakk diákolimpia megyei forduló
egyéni
1. helyezett Tóth Kincső Eszter 10. D  

csapatverseny

1. helyezett Tóth Kincső Eszter 10. D  
Engler Csilla 9. A  
Vajda-Kolek Blanka 9. A  

 

 

Dürer verseny országos döntő
  Fizika tantárgyból    
8. helyezett Czettisch Petra 11.D Ádám Árpád,
dr. Szeidemann Ákos,
Magyar Csabáné
Andai Roland 11.A
Kadlecsik Ádám 12.A
  Kémia tantárgyból    
11. helyezett Czettisch Kinga 11.C Magyar Csabáné
Máth Panna Zsuzsanna 10.A
Kovács Gergő 11.A

 

First LEGO League közép-európai döntő
ROBOGO-5VÖS csapat
összetett 8. helyezett

 

Andai Roland 11. A
Gombási Róbert Krisztián 10. D
Mátyás Dominik 10. D
Németh Kristóf 10. D
Németh Márton 10. D
Skrován Lilla 10. D
Tasnádi Márton 10. D
Tóth Kincső Eszter 10. D
Ragány-Németh Albert 9. D
Tasnádi Bálint Református
Gimnázium
Felkészítők: Takács József (coach) és dr. Szeidemann Ákos
A csapat bejutott a lengyelországi közép-európai elődöntőbe.

 

Implom József Kárpát-medencei
középiskolai helyesírási verseny
megyei döntő
1. Takács Tímea 10. A Czina Lászlóné
2. Gunics Nóra 9. A Csúzyné Harasztosi Julianna
Takács Tímea bejutott verseny országos döntőjébe.

 

 

First LEGO League regionális döntő
ROBOGO-5VÖS csapat
összetett 1. helyezett

kutató munka 1. helyezett
robot design 3. helyezett
csapatmunka kategóriában 2. helyezett
robotjáték kategóriában 2. helyezett

Andai Roland 11. A
Gombási Róbert Krisztián 10. D
Mátyás Dominik 10. D
Németh Kristóf 10. D
Németh Márton 10. D
Skrován Lilla 10. D
Tasnádi Márton 10. D
Tóth Kincső Eszter 10. D
Ragány-Németh Albert 9. D
Tasnádi Bálint Református
Gimnázium
Felkészítők: Takács József (coach) és dr. Szeidemann Ákos
A csapat bejutott a lengyelországi közép-európai elődöntőbe.

 

 

A Kazinczy-verseny iskolai fordulóján
1. Kürti Benedek 12. A Szabó Andrea
2. Koronczi István Szabolcs 12. A Szabó Andrea
3. Varga Levente 9.E Csúzyné Harasztosi Julianna
A megyei Kazinczy-versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

 

A Young Physicists' Tournament verseny magyarországi döntőjében
1. helyezést ért el
Kadlecsik Ádám, 12. A osztályos tanuló,
tanárai: dr. Szeidemann Ákos és Magyar Csabáné.

 

A 24 Óra Sajtó és Tanulás programján 3. helyezést ért el
Bodó Valentina 12.B osztályos tanuló.

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Magyar irodalom tantárgyból tanára
Bodó Patrik 12. E Szabó Andrea, Volomné Somorjai Hajnalka
Biológia tantárgyból tanára
Bányóczki Virág 12. D Kisfaludy Béla
Horváth Bence 11. C Jankyné Jurecska Mária
Fizika tantárgyból tanára
Andai Roland 11. A Magyar Csabáné, dr. Szeidemann Ákos
Sándli Lóránt Noé 12. D dr. Szeidemann Ákos
Kémia tantárgyból tanára
Varga Ágnes 12. A Magyar Csabáné
Matematika tantárgyból tanára
Hegedüs Péter 12. A Ádámné Dúcz Vilma
Angol nyelv tantárgyból tanára
Beckl Tamara 12. A Holdampfné Sándor Kinga,
Kishlaminé Galambos Anita, Nicholas Gills
Flaskár Anna Klaudia 11. A Volom Viktor, Horváth Kriszitán,
Holdampfné Sándor Kinga, Nicholas Gills
Illés Levente László 11. A

 

Cornides István Matematika–Fizika Emlékverseny
matematika
9. évfolyam
2. Szeidemann Márton 9. D Tóth Rita Anikó, Almádyné Orova Edit
10. évfolyam
3. Bilszky Márk 10.D Krisztin-Németh Andrea
11. évfolyam
4. Andai Roland 11. A Almádyné Orova Edit
fizika
9. évfolyam
1. Szeidemann Márton 9. D dr. Szeidemann Ákos
11. évfolyam
3. Andai Roland 11. A dr. Szeidemann Ákos, Magyar Csabáné
12. évfolyam
2. Kadlecsik Ádám 12. A dr. Szeidemann Ákos
4. Sándli Lóránt 12. D dr. Szeidemann Ákos
összetett
9. évfolyam
2. Szeidemann Márton 9. D Tóth Rita Anikó, Almádyné Orova Edit, dr. Szeidemann Ákos
10. évfolyam
6. Bilszky Márk 10. D Krisztin-Németh Andrea, dr. Szeidemann Ákos
11. évfolyam
4. Andai Roland 11. A Almádyné Orova Edit, dr. Szeidemann Ákos, Magyar Csabáné
12. évfolyam
6. Kadlecsik Ádám 12. A Ádámné Dúcz Vilma, dr. Szeidemann Ákos

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
második fordulójába jutott
Haladók II. kategória
Bilszky Márk 10.D Krisztin-Németh Andrea
Tasnádi Márton 10.D
Varga Dániel 10.D
Fekets Anna 10.D
Kezdők I. kategória
Andai Márk 9.KNY Almádyné Orova Edit
Kezdők II. kategória
Szeidemann Márton 9.D Tóth Rita Anikó, Almádyné Orova Edit
Engler Csilla 9.A Almádyné Orova Edit

 

A Dürer verseny döntőjébe jutott
Fizika tantárgyból    
Czettisch Petra 11.D Ádám Árpád,
dr. Szeidemann Ákos,
Magyar Csabáné
Andai Roland 11.A
Kadlecsik Ádám 12.A
Kémia tantárgyból    
Czettisch Kinga 11.C Magyar Csabáné
Máth Panna Zsuzsanna 10.A
Kovács Gergő 11.A

 

A Dürer verseny közép-dunántúli régiójában
Matematika tantárgyból    
2. helyezett Szarka Milán 10. B Barna Katalin,
Hévizi Márta
Fehér Virág 10. B
Tamás Dávid László 9. AJ

 

KONKOLY – THEGE MIKLÓS MATEMATIKAVERSENY
I. kategória    
2. Szeidemann Márton 9. D Tóth Rita Anikó és Almádyné Orova Edit
II. kategória    
2. Varga Dániel 10. D Krisztin-Németh Andrea
III. kategória    
1. Hegedüs Péter 12. A Ádámné Dúcz Vilma
6. Prohászka Eszter 12. A

 

A Mentovich Ferenc
Természettudományi Verseny
országos döntőjébe jutott
Kemele Roland 9. AJ Kisfaludy Béla

 

 

Aranytoll Országos Helyesírási Verseny
10. Nagy Tünde 10. B Farkas Valéria
11. Budai Krisztina 10. B

 

Versíró cimborák
megyei versíró pályázaton
1. Szabó Lilla Adrienn 11. C
2. Váradi Bence 10. A
3. Székely Erik Attila 10. E

 

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny dunántúli régiójában
9. évfolyamon
2. Benda Eszter 9.A Csúzyné Harasztosi Julianna
Engler Csilla 9.A
Gunics Nóra 9.A
Szeidemann Márton 9.D Czina Lászlóné
14.
Kullai Lilla 9.A Csúzyné Harasztosi Julianna
Zahorán Emese 9.A
Závori Emília Panka 9.A
10. évfolyamon
7. Fekets Anna 10.D Csúzyné Harasztosi Julianna
Kajfis Kíra 10.D
Kondor Zsófia 10.D
Tóth Kincső Eszter 10.D
11. Jakabovics Boldizsár 10.D
Koch Balázs 10.D
Tasnádi Márton 10.D
Varga Dániel 10.D
A dunántúli régió tanári fődíját Csúzyné Harasztosi Julianna tanárnő kapta.

 

A megyei kollégiumi szavalóverseny
2. Bagi Attila János 11. B Zámbó Magdolna

 

e-Hód
informatikai és számítógép-készség verseny

4. Varga Dániel 10.D Laposa Judit
8. Sárkány Aba Farkas 9.A Major-Rochlitz Ágnes

 

 

Arany János Tehetséggondozó Program
német nyelvi versenye
6. Lestár Anett 12. B Karch Ildikó
7. Vass Kitti 11. B Csábiné Gazdag Elvira
Arany János Tehetséggondozó Program
angol nyelvi versenye
13. Gerlecz Gábor József 11. B Holdampfné Sándor Kinga, Tóth Gáborné

 

 

40. Öveges József Emlékverseny
fizika tantárgyból  
3. Lévai Dominik Márk 9. D dr. Szeidemann Ákos
   

 

Az iskolai szavalóverseny eredménye
1. Hordós Kíra 10. A
2. Varga Levente 9. E
3. Ollé Emese 11. E
  Pacskó Csaba 9. E

 

 

Az iskolai helyesírási verseny végeredménye
1. Takács Tímea 10. A
2. Gunics Nóra 9. A
3. Gálos Luca 10. A
A megyei helyesírási versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

 

Az „Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny országos döntőjén
Varga Ágnes és Lőrincz Álmos 12. A osztályos tanulók teljesítményét Sátoraljaújhely város emlékplakettjével díjazták és
Lőrincz Álmos a zsűri különdíját kapta,
felkészítő tanáruk Szabó Andrea.

Az Izsák Imre Gyula komplex természettudományi versenyen
fizika tantárgyból

2. helyezést ért el Kadlecsik Ádám 12. A és
8. helyezést ért el Andai Roland 11. A osztályos tanuló,
felkészítő tanáraik Magyar Csabáné és dr. Szeidemann Ákos.

A mosonmagyaróvári Piarista Gimnázium
Középkori mondák mondaíró pályázatán
1. helyezett lett Pacskó Csaba 9. E és
különdíjjal jutalmazták Varga Levente 9. E osztályos tanulót.

A gimnázium 4x1500m-es váltófutó csapata az Országos Diákolimpián
11. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Hidvégi Hunor 9. C, Halmi Csongor 10. A, Ballabás Ábel 9. E, Bereczki Péter 10. A, felkészítő tanár: Kovács András.

 

Matatatúra

1-2. helyezett holtversenyben a következő két csapat:   3. helyezett:  
Engler Csilla 9. A   Széles Adrienn 10. D   Kondor Zsófia 10. D
Koch Balázs

10. D

  Süveg Eszter 10. D   Skrován Lilla 10. D
Tóth Kincső 10. D   Krüzsely Csenge 10. D   Fekets Anna 10. D
      Belecz Léda 10. D   Kajfis Kira 10. D

 

Tortás tesztek

1. helyezett: Varga Dániel 10. D

2. helyezett: Illés Levente 11. A

3. helyezett: Hegedüs Péter 12. A

A Young Physicists' Tournament verseny nemzetközi döntőjében a Magyarországot képviselő csapat bronz érmet szerzett, a csapat tagja volt
Kadlecsik Ádám, 11. A osztályos tanuló,
tanárai: dr. Szeidemann Ákos és Magyar Csabáné.

 

A III. Nemzetközi Kémiai Tornán a Hungarian Team Green bronzérmes lett.
A csapat tagja volt Kovács Gergő 11. A osztály,
tanára Magyar Csabáné.

 

2018/2019.

 

Az OKTV döntő
Spanyol nyelv tantárgyból tanára
15. Jenei Lilla 12. C Kisék Ágnes
Fizika tantárgyból tanára
21. Sándli Lóránt Noé 11. D dr. Szeidemann Ákos
Földrajz tantárgyból tanára
26. Bodó Patrik 11. E Csábiné Gazdag Elvira
Német nyelv tantárgyból tanára
29. Takács Judit 12. A Tóth Gáborné
Angol nyelv tantárgyból tanára
33. Schleier Vera Izabella 12. A Tóth Gáborné,
Mesterné Somogyi Gabriella

 

WRO LEGO Robot verseny regionális fordulója 
6. Németh Márton 9. D Takács József
Tasnádi Márton 9. D
Mátyás Dominik 9. D

 

 

Ugrókötél Diákolimpia országos döntő
1. Fogel Zsófi Júlia 10. D
     
Párbajtőr Diákolimpia országos döntő
3. Halmi Csongor 9. A
6. Varga Luca 10. D

 

 

Strandröplabda diákolimpia országos döntő
2. Szabó Lilla Adrienn 10. C Gubicza István,
egyesületi felkészítés
Zhorela Zsuzsanna 10. C
Atlétika diákolimpia országos döntő
3000 m
6. Bereczki Péter 9. A Kovács András
1500 m
13. Bereczki Péter 9. A
Tájfutás diákolimpia országos döntő
16. Hegedüs Péter 11. A Szurcsik István,
Antretter Adrienn, egyesületi felkészítés
24. Besenyei Gábor 11. C
32. Gosztonyi Bence 11. C
39. Skrován Lilla 9. D
Sárkányhajó verseny regionális döntő
1. Borbély Lilla 11. C Antretter Adrienn
Dulovecz Botond 11. C
Majnár József Balázs 11. C
Besenyei Gábor 11. C
Fülöp László 11. C
Gyurász Martin 11. C
Pogrányi Zsolt 11. C
Osvald Gergő 11. C
Szilágyvári Barbara 11. C
Rozman Péter 11. C
Kálvári Attila 11. C
Dallos Evelin Inez 11. C

 

Hebe országos időutazó levelező verseny
11. Fehér Virág 9. B Kadlecsikné
Stockbauer Csilla
  Nagy Tünde 9. B
  Trexler Sára 9. B
12. Misik Melodi 9. B
  Schuszter Vivien 9. B
  Szabó Nikolett 9. B  
14. Borsos Lizett 9. B  
  Magyar Vanessza Luca 9. B  
  Vida Valentina Klarissza 9. B  

 

ELC országos angol nyelvi verseny
Saturn kategória    
2. Schleier Vera Izabella 12. A Tóth Gáborné,
Mesterné Somogyi Gabriella
Jupiter kategória
      Nagyné Sóvágó Anna,
Mesterné Somogyi Gabriella
8. Gálos Luca 9. A
     

 

Arany János Tehetséggondozó Program
Iskoláinak Matematika Versenye
5. Boros Ildikó 11. B Ádámné Dúcz Vilma
11. Mező Petra 11. B
13. Oláh Katinka 11. B Tóth Rita Anikó
14. Drozdik Anett 12. B
19. Szarka Milán 9. B Barna Katalin

 

„Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny
megyei forduló
1. Lőrincz Álmos Norbert 11. A Szabó Andrea
2. Varga Ágnes 11. A

 

Savaria országos történelem
verseny döntőjében
3. Takács Tímea 9. A Nagyné Sóvágó Anna

 

A „Szép Magyar Beszéd” verseny országos döntőjében
az Anyanyelvápolók Szövetségének különdíját kapták

  Szladik Míra 12. E Csúzyné Harasztosi Julianna
  Kürti Benedek 11. A Szabó Andrea

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
országos eredménye
9. előkészítő évfolyam    
4. Engler Csilla 9. KNY Almádyné Orova Edit

 

A Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny döntőjében
15. helyezést ért el Gombási Róbert Krisztián 9. D osztályos tanuló.

 

Az Országos Szilárd Leó Fizikaverseny döntőjében
16. helyezést ért el Sándli Lóránt Noé, 11. D,
felkészítő tanára dr. Szeidemann Ákos.

 

A Mobilis Természettudományos Élményközpont
Kísérletbazár rendezvényén gimnáziumunk csapat 2. helyezést ért el.

 

Torna A kategória leány
Diákolimpia Országos Döntő
10. Háhn Melissza 10. E Antretter Adrienn
Horváth Fanni 12. B
Mázló Evelin 11. B
Bányóczki Virág 11. D
Horváth Flóra 11. E

 

 

Arany János Tehetséggondozó Program
informatika versenye
15. Ungár Ákos 10. B

Laposa Judit

Ilyés Bertalan 10. B
22. Sebján Márk 10. B
Marlok Tamás 10. B
Legjobb prezentáció
Ungár Ákos 10. B

 

A Young Physicists' Tournament verseny Magyarországot képviselő csapatába került
Kadlecsik Ádám, 11. A osztályos tanuló,
felkészítő tanárai: dr. Szeidemann Ákos és Magyar Csabáné.

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny
országos döntő
9. évfolyam
31. Varga Dániel 9. D Krisztin-Németh Andrea

 

XV. Diákbiológus és – Környezetvédő Nap
Általános biológia kategóriában  
2. helyezett Czettisch Petra 10. D Barsi Éva
Jankyné Jurecska Mária
Környezetvédelem kategória  
3. helyezett Szabó Lili 10. C Jankyné Jurecska Mária
Neumayer Maja Réka 10. C
A zsűri különdíját nyerte:
Budai Krisztina 9. B Hűvös-Récsi Annamária

 

Haditorna verseny országos döntőn
iskolánk csapata III. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Majnár József Balázs, Huszárovics Márk, Fülöp László, Gyurász Martin 11. C osztályos tanulók.
Felkészítő tanáruk: Antretter Adrienn.

 

Úszás diákolimpia országos döntő A kategória

200 m gyors   egyesületi felkészítés
8. Takács Fábió 9. C
100 m pillangó  
9. Takács Fábió 9. C

 

Mezeifutó országos diákolimpia
VI. kcs.lányok:
7. Molnár Anna 10. A
Kocsis Zsófia 11. A
Jenei Lilla 12. C
Kalydy Nikolett 11. A
Prohászka Eszter Petra 11. A
 
VI. kcs.fiúk:
13. Havranszki Levente 12. C
Sarus Balázs 12. D
Gajda Károly 10. B
Lukács Soma 11. E
 
V. kcs.lányok:
17. Karsai Bernadett 10. D
Pintér Rebeka 11. E
Gottwald Hanna 9. C
Szi-Benedek Boglárka 10. D
Varga Luca 10. D
 
V. kcs.fiúk:
20. Bereczki Péter 9. A
Bozori Péter 9. KNY
Halmi Csongor 9. A
Andai Roland 10. A
Bogár Tibor Gergő 9. C
 
Tanárok: Antretter Adrienn,
Gubicza István, Kovács András, Szurcsik István

 

Két tanítási nyelvű gimnáziumok regionális versenye
Angol nyelv
3. Kullai Lilla 9. KNY Romankovics Mirtill, Horváth Krisztián
5. Svoren Anna Zsófia 9. KNY
5. Tóth Árpád 9. KNY

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
megyei eredménye
9. előkészítő évfolyam    
1. Engler Csilla 9. KNY Almádyné Orova Edit
2. Sárkány Aba Farkas 9. KNY Tóth Zsuzsanna
5. Staudt Zétény 9. KNY
6. Marton Balázs 9. KNY
9. évfolyam    
2. Bilszky Márk 9. D Krisztin-Németh Andrea
3. Koch Balázs 9. D
5. Varga Dániel 9. D
6. Tasnádi Márton 9. D
10. évfolyam    
2. Veisz Andor 10. D Tóth Zsuzsanna
3. Pernyész Boglárka 10. A Almádyné Orova Edit
4. Ölveczki Máté 10. D Tóth Zsuzsanna
6. Andai Roland 10. A Németh Sarolta
11. évfolyam    
1. Hegedüs Péter 11. A Ádámné Dúcz Vilma
2. Koronczi István Szabolcs 11. A Tóth Rita Anikó
12. évfolyam    
1. Paulik Panna 12. D Almádyné Orova Edit
3. Maloveczky Gyula 12. D
Engler Csilla, 9. KNY, részt vesz az országos eredményhirdetésen.

 

Országos Egyéni Diák Sakkolimpiai Bajnokság
amatőr kategória L6 korcsoport

1. helyezett Bányóczki Virág 11. D  

 

Irinyi János országos kémiaverseny döntő
9. évfolyam    
36. Máth Panna Zsuzsanna 9. A Magyar Csabáné
10. évfolyam A kategória    
28. Kovács Gergő 10. A Magyar Csabáné
10. évfolyam B kategória    
19. Pőcze Petra 10. C Magyar Csabáné
26. Czettisch Kinga 10. C

 

Mikola Sándor országos középiskolai
tehetségkutató fizikaverseny
megyei fordulójába jutott
  9. évfolyam
1. Bilszky Márk 9. D dr. Szeidemann Ákos
3. Nagy Balázs 9. A
4. Tasnádi Márton 9. D
  10. évfolyam    
1. Andai Roland 10. A Magyar Csabáné
3. Czettisch Petra 10. D Ádám Árpád
4. Bán András 10. A Magyar Csabáné
5. Ölveczki Máté 10. D Ádám Árpád

 

Arany János Tehetséggondozó Program
német nyelvi versenye
7. Lestár Anett 11. B Karch Ildikó
8. Varga Judit 11. B Karch Ildikó
Arany János Tehetséggondozó Program
angol nyelvi versenye
13. Kemele Boglárka 11. B Romnakovics Mirtill

 

A National Instrument Hungary és az Eötvös Loránd Fizikai Társulat innovációs pályázatán
(myDAQ és LabVIEW) csapatunk 5-9. helyezett lett.
  Andai Roland 10. A felkészítő tanáruk: Magyar Csabáné
  Bán András 10. A  

 

A 26. Arany János Irodalmi verseny
döntőjébe jutott
  Zahorán Sára 10. A Zámbó Magdolna
  Varga Regina 10. E dr. Horváthné Lőrincz Mária

 

Megyei tájfutó diákolimpia
VI. korcsoport  
1. Hegedüs Péter 11. A
2. Gosztonyi Bence 11. C
3. Besenyei Gábor 11. C
V. korcsoport  
3. Skrován Lilla 9. D
Felkészítő tanár: Antretter Adrienn
Diákjaink az országos döntőbe jutottak.

 

Országos angol nyelvi civilizációs verseny
3. Siklósi Dominika 11. A Holdampfné Sándor Kinga
Bán Zsófia 11. A
Kürti Benedek 11. A

 

 

A Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott
Gombási Róbert Krisztián 9. D osztályos tanuló.

 

Sakk diákolimpia országos döntő csapatverseny

8. helyezett Bányóczki Virág 11. D  
Tóth Kincső Eszter 9. D  
Engler Csilla 9. KNY  

 

A Herba Medica verseny országos döntő
12. Czettisch Petra 10. D Jankyné Jurecska Mária, Barsi Éva

 

Arany János Tehetséggondozó Program
Országos Irodalmi Versenye országos döntőjébe jutott
  Nagy Tünde 9. B Farkas Valéria

 

Mezeifutó megyei diákolimpia
V. kcs. fiúk:
2. Bereczki Péter 9. A
4. Bozori Péter 9. KNY
13. Halmi Csongor 9. A
16. Andai Roland 10. A
20. Füstös Bálint 9. C
A csapat megyei bajnok, az országos döntőbe jutott.
V. kcs. lányok:
2. Karsai Bernadett 10. D
4. Pintér Rebeka 11. E
10. Gottwald Hanna 9. C
14. Szi-Benedek Boglárka 10. D
21. Varga Luca 10. D
A csapat megyei bajnok, az országos döntőbe jutott.
VI. kcs.fiúk:
4. Havranszki Levente 12. C
6. Sarus Balázs 12. D
9. Gajda Károly 10. B
23. Bagi Attila János 10. B
A csapat megyei bajnok, az országos döntőbe jutott.
VI. kcs.lányok:
1. Molnár Anna 10. A
10. Kocsis Zsófia 11. A
11. Varga Judit 11. B
12. Kalydy Nikolett 11. A
15. Prohászka Eszter Petra 11. A
A csapat megyei bajnok, az országos döntőbe jutott.
Felkészítő tanárok: Antretter Adrienn,
Gubicza István, Kovács András, Szurcsik István

 

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
iskolai forduló
1. Varga Ágnes 11. A
  Lőrincz Álmos Norbert 11. A
2. Engler Csilla 9. KNY
Gunics Nóra 9. KNY
3. Varga Máté 9. C
4. Fekets Anna 9. D
5. Tasnádi Márton 9. D
Varga Dániel 9. D
6. Jakabovics Boldizsár 9. D
A megyei Édes anyanyelvünk nyelvhasználati versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

 

 

Az OKTV döntőjébe jutott
Földrajz tantárgyból tanára
  Bodó Patrik 11. E Csábiné Gazdag Elvira
Német nyelv tantárgyból tanára
  Takács Judit 12. A Tóth Gáborné
Spanyol nyelv tantárgyból tanára
  Jenei Lilla 12. C Kisék Ágnes
Angol nyelv tantárgyból tanára
  Schleier Vera Izabella 12. A Tóth Gáborné,
Mesterné Somogyi Gabriella
Fizika tantárgyból tanára
  Sándli Lóránt Noé 11. D dr. Szeidemann Ákos

 

Az Országos Szilárd Leó Fizikaverseny döntőjébe jutott Sándli Lóránt Noé, 11. D,
felkészítő tanára dr. Szeidemann Ákos.

 

A Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny
országos döntő
6. Budai Krisztina 9. B Pataki Zsuzsanna, Barna Katalin,
Dr. Szeidemann Ákos, Hűvös-Récsi Annamária

 

Úszás Diákolimpia Országos Döntő 4x50 m-es gyorsúszó váltó
15. Andai Roland 10. A testnevelő tanáruk: Szurcsik István, egyesületi felkészítés
  Bán András 10. A
  Sarus Balázs 12. D
  Horváth Bence 10. C

A XXII. Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencián III. helyezést ért el
Tamási Gergő és Raffael Fanni 12. B osztályos tanulók,
felkészítő tanáraik Barna Katalin és Kürthy Dóra.

A „Szép Magyar Beszéd” verseny megyei fordulóján
1. Szladik Míra 12. E Csúzyné Harasztosi Julianna
2. Kürti Benedek 11. A Szabó Andrea
Diákjaink bejutottak az országos döntőbe.

 

Savaria országos történelem
verseny megyei döntő
1. Takács Tímea 9. A Nagyné Sóvágó Anna
3. Zahorán Sára 10. A Volom Viktor
Takács Tímea az országos döntőbe jutott.

 

Mikola Sándor országos középiskolai
tehetségkutató fizikaverseny
megyei fordulójába jutott
9. évfolyam
Nagy Balázs 9. A dr. Szeidemann Ákos
Gombási Róbert Krisztián 9. D
Bilszky Márk 9. D
Tasnádi Márton 9. D
10. évfolyam
Andai Roland 10. A Magyar Csabáné
Czettisch Petra 10. D Ádám Árpád
Veisz Andor 10. D
Ölveczki Máté 10. D
Bán András 10. A Magyar Csabáné

 

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny
megyei döntő
9. évfolyam
1. Varga Dániel 9. D Krisztin-Németh Andrea
3. Gombási Róbert Krisztián 9. C Krisztin-Németh Andrea

1. helyezett csapat:

Varga Dániel, Gombási Róbert Krisztián, Koch Balázs (Krisztin-Németh Andrea)

10. évfolyam
3. Sibalin Anna 10. A Almádyné Orova Edit

1. helyezett csapat:

Sibalin Anna, Veisz Andor 10. D (Tóth Zsuzsanna), Andai Roland 10. A (Németh Sarolta)

11. évfolyam
1. Hegedüs Péter 11. A Krisztin-Németh Andrea, Ádámné Dúcz Vilma
3. Koronczi István Szabolcs 11. A Krisztin-Németh Andrea, Tóth Rita Anikó

1. helyezett csapat:

Hegedüs Péter, Koronczi István Szabolcs,
Ogonovszky Dániel László 11. D (Krisztin-Németh Andrea)

12. évfolyam
3. Schleier Vera Izabella 12. A Tóth Zsuzsanna

1. helyezett csapat:

Schleier Vera Izabella, Sárkány Ákos 12. A (Tóth Zsuzsanna, Tóth Rita Anikó),
Maloveczky Gyula 12. A (Almádyné Orova Edit),

A Közép-Dunántúli régióban iskolánk első helyezett lett, egy évig őrizhetjük a vándorkupát.

Varga Dániel 9. D osztályos tanuló, Krisztin-Németh Andrea taítványa, az országos döntőbe jutott.

 

Irinyi János országos kémiaverseny megyei döntő
9. évfolyam    
2. Máth Panna Zsuzsanna 9. A Magyar Csabáné
10. évfolyam    
1. Czettisch Kinga 10. C Magyar Csabáné
2. Pőcze Petra 10. C
3. Kovács Gergő 10. A
Diákjaink az országos döntőbe jutottak.

 

A Herba Medica verseny országos döntőjébe jutott
Czettisch Petra 10. D Jankyné Jurecska Mária, Barsi Éva

 

 

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Spanyol nyelv tantárgyból tanára
Jenei Lilla 12. C Kisék Ágnes
Német nyelv tantárgyból tanára
Takács Judit 12. A Tóth Gáborné
Schleier Vera Izabella 12. A Karch Ildikó,
Kadlecsikné Stockbauer Csilla
Gerencsér Tímea 10. A Csábiné Gazdag Elvira
Biológia tantárgyból tanára
Bányóczki Virág 11. D Kisfaludy Béla
Villám Emese 12. A Lukácsné Zubor Zsuzsanna, Takács Katalin
Fizika tantárgyból tanára
Kadlecsik Ádám 11. A dr. Szeidemann Ákos, Magyar Csabáné
Sándli Lóránt Noé 11. D dr. Szeidemann Ákos
Kémia tantárgyból tanára
Csóka Máté 12. C Magyar Csabáné
Matematika tantárgyból tanára
Paulik Panna 12. D Almádyné Orova Edit
Kadlecsik Ádám 11. A Ádámné Dúcz Vilma, Krisztin-Németh Andrea
Angol nyelv tantárgyból tanára
Takács Judit 12. A Tóth Gáborné,
Mesterné Somogyi Gabriella,
Hannah Meeks
Schleier Vera Izabella 12. A
Földrajz tantárgyból tanára
Bodó Patrik 11. E Csábiné Gazdag Elvira

 

First LEGO League közép-európai döntő
ROBOGO-5VÖS csapat
robot design 5. helyezett
csapatmunka kategóriában 6. helyezett
robotjáték kategóriában 11. helyezett
Andai Roland 10. A
Gombási Róbert Krisztián 9. D
Kajfis Kíra 9. D
Mátyás Dominik 9. D
Németh Kristóf 9. D
Németh Márton 9. D
Skrován Lilla 9. D
Tasnádi Márton 9. D
Tóth Kincső Eszter 9. D
Bognár Balázs Vaszary János Általános Iskola
Felkészítők: Takács József és dr. Szeidemann Ákos

 

 

Implom József Kárpát-medencei
középiskolai helyesírási verseny
megyei döntő
2. Takács Judit 12. A Dr. Horváthné Lőrincz Mária
3. Takács Tímea 9. A Czina Lászlóné

 

Sakk diákolimpia megyei forduló csapatverseny

1. helyezett Bányóczki Virág 11. D  
Tóth Kincső Eszter 9. D  
Engler Csilla 9. KNY  

 

 

A Kazinczy-verseny iskolai fordulóján
1. Szladik Míra 12. E Csúzyné Harasztosi Julianna
2. Kürti Benedek 11. A Szabó Andrea
3. Koronczi István Szabolcs 11. A Szabó Andrea
A megyei Kazinczy-versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

 

Cornides István Matematika–Fizika Emlékverseny
matematika
11. évfolyam
1. Prohászka Eszter Petra 11. A Ádámné Dúcz Vilma
összetett
9. évfolyam
5. Bilszky Márk 9. D Krisztin-Németh Andrea, dr. Szeidemann Ákos
10. évfolyam
5. Ölveczki Máté 10. D Tóth Zsuzsanna, Ádám Árpád
6. Czettisch Petra 10. D
11. évfolyam
3. Prohászka Eszter Petra 11. A Ádámné Dúcz Vilma, Krisztin-Németh Andrea
dr. Szeidemann Ákos,
Magyar Csabáné
4. Hegedüs Péter 11. A
fizika
10. évfolyam
3. Czettisch Petra 10. D Ádám Árpád

 

 

A Georgikon biológia verseny országos döntőjébe jutott Czettisch Kinga 10. C osztályos tanuló, Jankyné Jurecska Mária tanítványa.

 

A Young Physicists' Tournament verseny magyarországi válogatójának döntőjében
3. helyezést ért el Kadlecsik Ádám, 11. A osztályos tanuló,
felkészítő tanárai: dr. Szeidemann Ákos és Magyar Csabáné.

 

First LEGO League regionális forduló
összetett 1. helyezett
ROBOGO-5VÖS csapat
robot design 1. helyezett
kutatómunka kategória 1. helyezett
csapatmunka kategóriában 2. helyezett
robotjáték kategóriában 3. helyezett
Andai Roland 10. A
Gombási Róbert Krisztián 9. D
Kajfis Kíra 9. D
Mátyás Dominik 9. D
Németh Kristóf 9. D
Németh Márton 9. D
Skrován Lilla 9. D
Tasnádi Márton 9. D
Tóth Kincső Eszter 9. D
Bognár Balázs Vaszary János Általános Iskola
Felkészítők: Takács József és dr. Szeidemann Ákos

 

 

KONKOLY – THEGE MIKLÓS MATEMATIKAVERSENY
I. kategória    
1. Varga Dániel 9. D Krisztin-Németh Andrea
3. Takács Máté 9. A  
II. kategória    
1. Andai Roland 10. A Németh Sarolta
2. Darmstädter Ádám János 10. D Tóth Zsuzsanna
III. kategória    
3. Maloveczky Gyula 12. D Almádyné Orova Edit

 

Versíró cimborák
megyei versíró pályázaton
1. Székely Erik Attila 9. E
2. Stefanek Kinga 9. E
3. Gombkötő Vanessza 9. E
3. Hegedüs Eszter 11. C
különdíjat kapott Szabó Lilla Adrienn 10. C

 

A Young Physicists' Tournament verseny magyarországi válogatójának szóbeli döntőjébe jutott Kadlecsik Ádám, 11. A osztályos tanulónk, felkészítő tanárai dr. Szeidemann Ákos és Magyar Csabáné.

 

Az oroszlányi Hamvas Béla Gimnázium
Mikulás napi német nyelvi versenyén
1. helyezés ért el:
Gombkötő Vanessza 9. E Karch Ildikó,
Guth Richard
Komlósi Csenge
Ludvai Levente
Vörös Hanna

 

A Mentovich Ferenc
Természettudományi Verseny
országos döntőjébe jutott
Budai Krisztina 9. B Pataki Zsuzsanna, Barna Katalin

 

 

HÓDítsd meg a biteket 
nemzetközi informatikai verseny 
magyarországi fordulójában
Junior kategória
4. Pernyész György 10. D Hévizi Márta
9. Ölveczki Máté 10. D Hévizi Márta

 

Az iskolai szavalóverseny eredménye
1. Kürti Benedek 11. A
2. Szladik Míra 12. E
3. Bagi Attila János 10. B
4. Száraz-Nagy Anna 9. A
5. Hordós Kíra 9. A
 
A 26. Arany János Irodalmi verseny
iskolai fordulójában
1. Zahorán Sára 10. A
2. Varga Regina 10. E
3. Sándor Júlia 10. D
 
A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Pannónia körzetében díjazott csapatunk tagjai
Gunics Nóra 9. KNY
Engler Csilla 9. KNY
Auer Kornél 9. KNY
Tasnádi Márton 9. D

 

 

39. Öveges József Emlékverseny
Fizikából
9. évfolyam 6. Nagy Balázs, 9. A Dr. Szeidemann Ákos
7. Bilszky Márk 9. D Dr. Szeidemann Ákos
10. évfolyam 7. Andai Roland 10. A Magyar Csabáné
Matematikából
9. évfolyamon 8. Varga Dániel 9. D Krisztin-Németh Andrea
7. Andai Roland 10. A Németh Sarolta
Egyéni
10. évfolyam 8. Andai Roland 10. A

 

 

Az „Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny 2018. évi döntőjén
Lőrincz Álmos 11. A osztályos tanuló, tanára Szabó Andrea,
az Anyanyelvápolók Szövetségének különdíját kapta.

 

Angol háziverseny eredmények 2018/2019
9/1-10/2
1. Kenderesi Balázs 10. D
2. Argai Álmos 9. E
3. Sárfy Benedek 9. C
10/1-11/2
1. Molnár Márton 10. D
2. Szabó Lili 10. C
3. Nagy Balázs 10. D
11/1-12/2
1. Kemele Boglárka 11. B
2. Éberle Richárd 11. C
3. Iski Laura 11. B
12/1
1. Csóka Máté 12. C
2. Kiss Gergő 12. B
3. Móker Marcell 12. B
Kéttannyelvű tagozat
1. Schleier Vera Izabella 12. A
2. Pölöskei Dávid 12. A
3. Flaskár Anna Klaudia 10. A
Illés Levente László 10. A

 

 

Angol nyelvi fordítási verseny eredményei
A2 kategória:
1. Szabó Lili 10.C
2. Gerlecz Gábor 10.B
3. Hörömpöli Ádám 10.C
Süle Kata 10.E
Ungár Ákos 10.B
B1 kategória:
1. Mező Petra 11.B
2. Pethes Dzsenifer 12.D
3. Mázló Evelin 11.B
B2 kategória:
1. Flaskár Anna 10. A
2. Illés Levente 10. A
3. Sibalin Anna 10. A
C1 kategória:
1. Takács Judit 12.A
2. Schleier Izabella 12.A
3. Czuppon Benedek 11.A

 

 

Száraz-Nagy Anna 9. A osztályos tanuló
a Keresztény Értelmiségiek Szövetsége által szervezett megyei szavalóversenyen 2. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Czina Lászlóné.

Az iskolai helyesírási verseny végeredménye
1. Takács Judit 12. A
2. Takács Tímea 9. A
3. Gunics Nóra 9. KNY
4. Gálos Luca 9. A
5. Varga Dániel 9. D
6. Osváth Fruzsina 11. E
7. Zink Laura 11. A
8-10. Engler Csilla 9. KNY
Pap Orsolya 10. E
Vass Kitti 10. B
A megyei helyesírási versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

 

Matatatúra
2. helyezett
Sibalin Anna
Illés Levente
Andai Roland
Takács Dorottya
3. helyezett
Pőcze Petra
Major Lili
Vörös Noémi
Hörömpöli Ádám
         
 

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes