MATEMATIKA MUNKAKÖZÖSSÉG

 

 

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

 

OKTV döntő
Matematika tantárgyból  
18. helyezett Szeidemann Márton 12. D  
Informatika tantárgyból  
43. helyezett Andai Márk 11. A  

 

Arany János Tehetséggondozó Program
matematikaverseny
10. évfolyam
2. Noll Noel 10.B  

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
11. évfolyam
1. helyezett Andai Márk 11.A  
12. évfolyam
12. helyezett Szeidemann Márton 12.D  

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő
9. évfolyam
  30. Molnár Hédi 9.A  
10. évfolyam
16. Kádas Dániel 10.D  
11. évfolyam
  4. Andai Márk 11.A  
12. évfolyam
  14. Szeidemann Márton 12.D  

 

Az Izsák Imre Gyula komplex természettudományi versenyen
fizika tantárgyból 1. helyezést és
összetettben 7. helyezést ért el
Rossz Koppány 11. D osztályos tanuló,
felkészítő tanárai: Krisztin-Németh Andrea, Nagyné Csóti Beáta,
dr. Szeidemann Ákos és Hévizi Márta.

 

Bolyai Matematika csapatverseny
országos döntő
6. helyezett Andai Márk 11.A
  Éberle Félix 11.A
  Maller Zsófia 11.A
  Nemes Helga 11.A
Felkészítő tanárok: Almádyné Orova Edit, Németh Sarolta

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló
9. évfolyam
  1. Molnár Hédi 9.A Németh Sarolta
  3. Kopp Csenge 9.A Nagyné Csóti Beáta
10. évfolyam
1. Kádas Dániel 10.D Almádyné Orova Edit
dr. Czimmermann-né Rácz Lilla
11. évfolyam
  1. Andai Márk 11.A Almádyné Orova Edit
12. évfolyam
  1. Szeidemann Márton 12.D Tóth Rita Anikó,
Tóth Zsuzsanna
A megyei első helyezettek az országos döntőbe jutottak.

 

Az OKTV döntőjébe jutott
Matematika tantárgyból  
Szeidemann Márton 12. D  
Informatika tantárgyból  
Andai Márk 11. A  

 

Dürer Verseny országos döntő
    Csapat Osztály
D kategória Matematika
6. helyezett   Kádas Dániel 10.D
Kiss Dávid 10.D
Szanda Zsófia 10.A

 

Bolyai Matematika csapatverseny
regionális forduló
1. helyezett Andai Márk 11.A
  Éberle Félix 11.A
  Maller Zsófia 11.A
  Nemes Helga 11.A
A csapat az országos döntőbe jutott.
3. helyezett Farkas Bence 12.D
  Horváth Dániel 12.D
  Kecskeméti Patrik 12.D
  Szeidemann Márton 12.D
 

 

Cornides István Matematika–Fizika
Emlékverseny
matematika
9. évfolyam
6. Szeidemann Ábel 9. D  
12. Serfőző Fanni 9. D
10. évfolyam
5. Kádas Dániel 10.D  
5. Katona Marcell 10.D
11. évfolyam
3. Rossz Koppány 11. D  
7. Veszelovszki Zalán 11. D
12. évfolyam
1. Szeidemann Márton 12. D  
6. Lévai Dominik Márk 12. D
fizika
9. évfolyam
2. Szeidemann Ábel 9. D  
13. Serfőző Fanni 9. D
10. évfolyam
7. Kádas Dániel 10.D  
13. Katona Marcell 10.D
11. évfolyam
1. Rossz Koppány 11. D  
5. Veszelovszki Zalán 11. D
12. évfolyam
2. Lévai Dominik Márk 12. D  
4. Szeidemann Márton 12. D
összetett
9. évfolyam
5. Szeidemann Ábel 9. D  
14. Serfőző Fanni 9. D
10. évfolyam
6. Kádas Dániel 10.D  
9. Katona Marcell 10.D
11. évfolyam
1. Rossz Koppány 11. D  
7. Veszelovszki Zalán 11. D
12. évfolyam
2. Szeidemann Márton 12. D  
5. Lévai Dominik Márk 12. D

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Matematika tantárgyból  
Andai Márk 11. A  
Lévai Dominik Márk 12. D  
Szeidemann Márton 12. D

 

43. Öveges József Emlékverseny
matematika 10. évfolyam
1. Kádas Dániel 10.D  
egyéni összetett 10. évfolyam
8. Kádas Dániel 10.D  
matematika 9. évfolyam
12. Szeidemann Ábel 9.D  
17. Tasnádi Zsófia 9.D  

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
országos döntő
Haladó II. kategória
11. Andai Márk 10.A  
15. Rossz Koppány 10.D  

 

Arany János Tehetséggondozó Program
matematikaverseny
9. évfolyam
4. Noll Noel 9.B  
10. évfolyam
11. Tamás Dávid László 10.B  

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
10. évfolyam
5. helyezett Andai Márk 10.A  

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő
2. helyezett Andai Márk 10.A  
8. helyezett Szeidemann Márton 11.D  

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló
9. évfolyam
  1. Nagy Nimród 9.A  
3. Kádas Dániel 9.D  
  10. Kopp Csenge 9.KNY  
1. helyezett megyei csapat:
Nagy Nimród, Kopp Csenge, Kádas Dániel>
10. évfolyam
  1. Andai Márk 10.A  
  2. Rossz Koppány 10.D  
  6. Varga Gergely 10.D
Andai Márk, Rossz Koppány, Varga Gergely
11. évfolyam
  1. Szeidemann Márton 11.D  
  2. Engler Csilla 11.A  
  5. Lévai Dominik Márk 11.D  
1. helyezett megyei csapat:
Engler Csilla, Szeidemann Márton, Lévai Dominik
12. évfolyam
  1. Bilszky Márk 12.D  
  2. Varga Dániel 12.D
1. helyezett megyei csapat:
Koch Balázs, Varga Dániel, Bilszky Márk
Országos döntőbe jutott:
Nagy Nimród 9.A  
Andai Márk 10.A  
Szeidemann Márton 11.D  

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
országos döntőjébe jutott
Haladó II. kategória
  Andai Márk 10.A  
  Rossz Koppány 10.D  

 

e-Hód
informatikai és számítógép-készség verseny

3. Lendvai Márton 10.D  
8. Czuczik Patrik 10.D

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
Megyei
helyezés
Országos
helyezés
9. évfolyam
1. 17. Kádas Dániel 9.D  
10. évfolyam
1. díjazott Andai Márk 10.A  
11. évfolyam
1. 34. Engler Csilla 11.A  
1. 38. Szeidemann Márton 11.D  
4. 99. Lévai Dominik 11.D  
12. évfolyam
4. 184. Koch Balázs 12.D  

 

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Matematika tantárgyból  
Bilszky Márk 12. D  
Gombási Róbert Krisztián 12. D
Varga Dániel 12. D
Lévai Dominik Márk 11. D  
Szeidemann Márton 11. D

 

A Dürer Verseny országos döntőjébe jutott csapatok
    Csapat Osztály
C kategória Matematika
    Kádas Dániel 9.D
Kiss Dávid 9.D
Kövesi Alíz 9.D
E kategória
    Andai Márk 10.A
Engler Csilla 11.A
Szeidemann Márton 11.D

 

42. Öveges József Emlékverseny
matematika 9. évfolyam
9. Kádas Dániel 9.D  
matematika 10. évfolyam
8. Varga Gergő 10.D  
11. Andai Márk 10.A  
egyéni összetett 9. évfolyam
7. Kádas Dániel 9.D
egyéni összetett 10. évfolyam
6. Andai Márk 10.A

 

Tortás tesztek
1. Bilszky Márk 12.D
2. Andai Márk 10.A
3. Szeidemann Márton 11.D

 

 

2020/2021.

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
országos döntőjében
Kezdők II. kategória
6-8. helyezés Andai Márk 9.A  
9-12. helyezés Rossz Koppány 9.D  
Haladók II. kategória
23-26. Szeidemann Márton 10.D  

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő
9. évfolyam
  3. Andai Márk 9.A  
10. évfolyam
  29. Szeidemann Márton 10.D  
       

 

A Grafikus Programozási Verseny országos döntőjében
21. helyezést ért el Ragány-Németh Albert 10. D osztályos tanuló.

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
Megyei
helyezés
Országos
helyezés
Előkészítő évfolyam
1. 3. Nagy Nimród 9.KNY  
2. 14. Szanda Zsófia 9.KNY
3. 59. Noll Noel 9.AJ  
9. évfolyam
1. 4. Andai Márk 9.A  
3. 30. Pusztay Szabolcs 9.D  
10. évfolyam
1. 16. Engler Csilla 10.A  
3. 31. Szeidemann Márton 10.D  
11. évfolyam
1. 25. Varga Dániel 11.D  
3. 55. Bilszky Márk 11.D
12. évfolyam
2. 72. Andai Roland 12.A  

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny
9. évfolyam
  1. Andai Márk 9.A  
  4. Keresztes Ádám István 9.D  
  5. Maresch Martin Marcell 9.D
1. helyezett megyei csapat:
Andai Márk, Keresztes Ádám István, Maresch Martin Marcell
10. évfolyam
  1. Szeidemann Márton 10.D  
  5. Lévai Dominik Márk 10.D
1. helyezett megyei csapat:
Szeidemann Márton, Lévai Dominik Márk, Engler Csilla 10.A
11. évfolyam
  1. Varga Dániel 11.D  
  3. Bilszky Márk 11.D
  5. Tasnádi Márton 11.D
1. helyezett megyei csapat:
Varga Dániel, Bilszky Márk, Tasnádi Márton
12. évfolyam
1. Andai Roland 12.A  
Országos döntőbe jutott:
Andai Márk 9.A  
Szeidemann Márton 10.D  

 

Dürer Verseny országos döntő
    Csapat Osztály
C kategória Matematika
2.   Tóth Máté 10.D
Németh Eszter 10.D
Andai Márk 9.A
10.   László Lili 9.A
Kiss Viktor 10.D
Horváth Dániel 10.D
D kategória
9.   Antal Réka 11.A
Tasnádi Csaba 11.A
Nagy Márton Gábor 11.A
10.   Tóth Liliána 11.A
Takács Máté 11.A
Szöllősi Ádám 11.A

 

Arany János Tehetséggondozó Program
matematikaversenye
9. évfolyam
11. Pirik Réka 9.AJ  
13. Noll Noel 9.AJ  
10. évfolyam
10. Cserpán Péter 9.B  
15. Tamás Dávid László 9.B  

 

A Dürer Verseny országos döntőjébe jutott csapatok
Régióbeli
helyezés
Abszolút
helyezés
Csapat Osztály
C kategória Matematika
1. 4. Tóth Máté 10.D
Németh Eszter 10.D
Andai Márk 9.A
2. 5. László Lili 9.A
Kiss Viktor 10.D
Horváth Dániel 10.D
D kategória
2. 8. Tóth Liliána 11.A
Takács Máté 11.A
Szöllősi Ádám 11.A
3. 12. Antal Réka 11.A
Tasnádi Csaba 11.A
Nagy Márton Gábor 11.A

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
országos döntőjébe jutott
Haladók II. kategória
Szeidemann Márton 10.D  
Kezdők II. kategória
Andai Márk 9.A  
Rossz Koppány 9.D  

 

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Matematika tantárgyból  
Bilszky Márk 11.D  
Varga Dániel 11.D

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
második fordulójába jutott
Haladók II. kategória
Horváth Dániel 10.D  
Lévai Dominik 10.D
Szeidemann Márton 10.D
Kezdők I. kategória
Nagy Nimród 9.KNY  
Szanda Zsófia 9.KNY  
Kezdők II. kategória
Andai Márk 9.A  
Keresztes Ádám István 9.D  
Pusztay Szabolcs 9.D
Rossz Koppány 9.D
Varga Gergely 9.D

 

Dürer Verseny
Régióbeli
helyezés
Abszolút
helyezés
Csapat Osztály
C kategória
1. 4. Tóth Máté 10.D
Németh Eszter 10.D
Andai Márk 9.A
2. 5. László Lili 9.A
Kiss Viktor 10.D
Horváth Dániel 10.D
3. 17. Pintér Maja Rebeka 9.KNY
Bokréta Benedek 9.D
Auer Bálint 9.D
3. 17. Nagy Nimród 9.KNY
Fábián Viktória 10.D
Varga Emma 10.D
5. 20. Katona Máté 10.D
Sebestyén Dóra Léna 9.KNY
Lentulai Bence 10.D
6. 22. Veszelovszki Zalán 9.D
Nizelberger Zita 10.D
Tóth Ábel András 9.D
D kategória
2. 8. Tóth Liliána 11.A
Takács Máté 11.A
Szöllősi Ádám 11.A
3. 12. Antal Réka 11.A
Tasnádi Csaba 11.A
Nagy Márton Gábor 11.A
4. 13. Adorján Adrienn 11.A
Orosz Alexandra 11.A
Pál Fanni 11.A
4. 13. Koch Balázs 11.D
Skultéty Marián 11.D
Tóth Kincső Eszter 11.D
6. 27. Keresztes Ádám István 9.D
Rossz Koppány 9.D
Szanda Zsófia 9.KNY
E kategória
2. 23. Engler Csilla 10.A
Szeidemann Márton 10.D
Tasnádi Márton 11.D
3. 35. Varga Dániel 11.D
Bilszky Márk 11.D
Kajfis Kíra 11.D

 

”Facsarj egy kis információt az adatokból!”

A Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Karának
középiskolás adatelemző versenye, az Adatelemző Központ szervezésében

1. helyezett csapat (országos):   GDP - Genetically Determined Pals:
Andai Roland, Illés Levente László, Sibalin Anna 12.A
felkészítő tanár: Almádyné Orova Edit

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
országos eredménye
9. előkészítő évfolyam    
1. helyezett Andai Márk 9. KNY Almádyné Orova Edit
9. évfolyam    
7. helyezett Engler Csilla 9. A Almádyné Orova Edit

 

2019/2020.

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny
országos döntő
10. évfolyam
9. Varga Dániel 10. D  

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
döntőjébe jutott
Kezdők II. kategória
Szeidemann Márton 9.D  

 

A Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott
Ragány-Németh Albert 9. D osztályos tanuló.

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Matematika tantárgyból  
Hegedüs Péter 12. A  

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny
megyei döntő
9. évfolyam
2. Andai Márk 9. KNY  
3. Szeidemann Márton 9. D  

1. helyezett csapat:

Andai Márk, Szeidemann Márton és Engler Csilla 9. A

10. évfolyam
1. Varga Dániel 10. D  
4. Bilszky Márk 10. D  

1. helyezett csapat:

Varga Dániel, Bilszky Márk és Tóth Kincső 10.D

11. évfolyam
2. Ölveczki Máté 11. D  
4. Weisz Andor 11. D  

1. helyezett csapat:

Ölveczki Máté, Veisz Andor és Andai Roland 11. A

12. évfolyam
1. Hegedüs Péter 12. A  
2. Koronczi István Szabolcs 12. A  
4. Major Barnabás 12. A  

1. helyezett csapat:

Hegedüs Péter, Koronczi István Szabolcs és Major Barnabás

A Közép-Dunántúli régióban iskolánk második helyezett lett.

Varga Dániel 10. D osztályos tanuló az országos döntőbe jutott.

 

Cornides István Matematika–Fizika Emlékverseny
matematika
9. évfolyam
2. Szeidemann Márton 9. D  
10. évfolyam
3. Bilszky Márk 10.D  
11. évfolyam
4. Andai Roland 11. A  
fizika
9. évfolyam
1. Szeidemann Márton 9. D  
11. évfolyam
3. Andai Roland 11. A  
12. évfolyam
2. Kadlecsik Ádám 12. A  
4. Sándli Lóránt 12. D  
összetett
9. évfolyam
2. Szeidemann Márton 9. D  
10. évfolyam
6. Bilszky Márk 10. D  
11. évfolyam
4. Andai Roland 11. A  
12. évfolyam
6. Kadlecsik Ádám 12. A  

 

Matematika háziverseny
általános kategória 9. évfolyamon
1. Andai Márk 9. KNY
2. Varga Ádám 9. KNY
3. Nemes Helga 9. KNY
általános kategória 10. évfolyamon
1. Antal Réka 10. A
2. Takács Máté 10. A
3. Tasnádi Csaba 10. A
3. Borsodi Zselyke Eszter 10. C
matematika tagozat 9. évfolyamon
1. Szeidemann Márton 9. D
2. Lévai Dominik Márk 9. D
3. Engler Csilla 9. A
3. Németh Eszter 9. D
matematika tagozat 10. évfolyamon
1. Bilszky Márk 10. D
2. Varga Dániel 10. D
3. Skultéty Marián 10. D
11. évfolyamon
1. Oravecz Dóra 11. D
2. Szarka Péter 11. D
3. Kenderesi Balázs 11. D
12. évfolyamon
1. Hegedüs Péter 12. A
2. Hegedűs Dániel László 12. D
3. Prohászka Eszter Petra 12. A

 

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
második fordulójába jutott
Haladók II. kategória
Bilszky Márk 10.D  
Tasnádi Márton 10.D
Varga Dániel 10.D
Fekets Anna 10.D
Kezdők I. kategória
Andai Márk 9.KNY  
Kezdők II. kategória
Szeidemann Márton 9.D  
Engler Csilla 9.A  

 

 

A Dürer verseny közép-dunántúli régiójában
Matematika tantárgyból    
2. helyezett Szarka Milán 10. B  
Fehér Virág 10. B
Tamás Dávid László 9. AJ

 

KONKOLY – THEGE MIKLÓS MATEMATIKAVERSENY
I. kategória    
2. Szeidemann Márton 9. D  
II. kategória    
2. Varga Dániel 10. D  
III. kategória    
1. Hegedüs Péter 12. A  
6. Prohászka Eszter 12. A

 

Matatatúra

1-2. helyezett holtversenyben a következő két csapat:   3. helyezett:  
Engler Csilla 9. A   Széles Adrienn 10. D   Kondor Zsófia 10. D
Koch Balázs

10. D

  Süveg Eszter 10. D   Skrován Lilla 10. D
Tóth Kincső 10. D   Krüzsely Csenge 10. D   Fekets Anna 10. D
      Belecz Léda 10. D   Kajfis Kira 10. D

 

Tortás tesztek

1. helyezett: Varga Dániel 10. D

2. helyezett: Illés Levente 11. A

3. helyezett: Hegedüs Péter 12. A

 

2018/2019.

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
országos eredménye
9. előkészítő évfolyam    
4. Engler Csilla 9. KNY  

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny
országos döntő
9. évfolyam
31. Varga Dániel 9. D  

 

Arany János Tehetséggondozó Program
Iskoláinak Matematika Versenye
5. Boros Ildikó 11. B  
11. Mező Petra 11. B  
13. Oláh Katinka 11. B  
14. Drozdik Anett 12. B  
19. Szarka Milán 9. B  

 

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
megyei eredménye
9. előkészítő évfolyam  
1. Engler Csilla 9. KNY
2. Sárkány Aba Farkas 9. KNY
5. Staudt Zétény 9. KNY
6. Marton Balázs 9. KNY
9. évfolyam  
2. Bilszky Márk 9. D
3. Koch Balázs 9. D
5. Varga Dániel 9. D
6. Tasnádi Márton 9. D
10. évfolyam  
2. Veisz Andor 10. D
3. Pernyész Boglárka 10. A
4. Ölveczki Máté 10. D
6. Andai Roland 10. A
11. évfolyam  
1. Hegedüs Péter 11. A
2. Koronczi István Szabolcs 11. A
12. évfolyam  
1. Paulik Panna 12. D
3. Maloveczky Gyula 12. D
Engler Csilla, 9. KNY, részt vesz az országos eredményhirdetésen.

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny
megyei döntő
9. évfolyam
1. Varga Dániel 9. D  
3. Gombási Róbert Krisztián 9. C  

1. helyezett csapat:

Varga Dániel, Gombási Róbert Krisztián, Koch Balázs

10. évfolyam
3. Sibalin Anna 10. A Almádyné Orova Edit

1. helyezett csapat:

Sibalin Anna, Veisz Andor 10. D , Andai Roland 10. A

11. évfolyam
1. Hegedüs Péter 11. A  
3. Koronczi István Szabolcs 11. A  

1. helyezett csapat:

Hegedüs Péter, Koronczi István Szabolcs,
Ogonovszky Dániel László 11. D

12. évfolyam
3. Schleier Vera Izabella 12. A  

1. helyezett csapat:

Schleier Vera Izabella, Sárkány Ákos 12. A, Maloveczky Gyula 12. A

A Közép-Dunántúli régióban iskolánk első helyezett lett, egy évig őrizhetjük a vándorkupát.

Varga Dániel 9. D osztályos tanuló az országos döntőbe jutott.

 

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Matematika tantárgyból  
Paulik Panna 12. D  
Kadlecsik Ádám 11. A  

 

Cornides István Matematika–Fizika Emlékverseny
matematika
11. évfolyam
1. Prohászka Eszter Petra 11. A  
összetett
9. évfolyam
5. Bilszky Márk 9. D  
10. évfolyam
5. Ölveczki Máté 10. D  
6. Czettisch Petra 10. D
11. évfolyam
3. Prohászka Eszter Petra 11. A  
4. Hegedüs Péter 11. A

 

KONKOLY – THEGE MIKLÓS MATEMATIKAVERSENY
I. kategória    
1. Varga Dániel 9. D  
3. Takács Máté 9. A
II. kategória    
1. Andai Roland 10. A  
2. Darmstädter Ádám János 10. D  
III. kategória    
3. Maloveczky Gyula 12. D  

 

 

Öveges József Emlékverseny

Varga Dániel (9. D) a 9. osztályosok között a 8. legjobb pontszámot érte el.

Andai Roland (10. A) a 10. osztályosok között a 7. legjobb pontszámot érte el.

 

MATATATÚRA

  2. helyezett
Eötvös József Gimnázium
Sibalin Anna
Illés Levente
Andai Roland
Takács Dorottya
3. helyezett
Eötvös József Gimnázium
Pőcze Petra
Major Lili
Vörös Noémi
Hörömpöli Ádám

 

2017/2018.

Arany János Tehetséggondozó Program
matematika verseny
előkészítő évfolyam
17. Szarka Milán 9. AJ  
11. évfolyam
13. Szabó Gergő 11. B  

 

 

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
megyei eredmények 
9. évfolyam
1. Veisz Andor 9. D  
2. Sibalin Anna 9. A  
3. Kenderesi Balázs 9. D  
4. Ölveczki Máté 9. D  
5. Takács Máté 9. KNY  
10. évfolyam
1. Hegedüs Péter 10. A  
2. Bán Zsófia 10. A  
3. Koronczi István Szabolcs 10. A  
4. Hegedűs Dániel László 10. D  
11. évfolyam
2. Maloveczky Gyula 11. D  
4. Paulik Panna 11. D  
12. évfolyam
1. Krisztik Bálint 12. D  
2. Longauer Gergely Vilmos 12. D  

 

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny
megyei döntő
9. évfolyam
1. Ölveczki Máté 9. D  
3. Zhorela Zsuzsanna 9. C  
5. Sibalin Anna 9. A  

1. helyezett csapat:

Ölveczki Máté, Zhorela Zsuzsanna, Sibalin Anna

10. évfolyam
1. Hegedüs Péter 10. A  
2. Koronczi István Szabolcs 10. A  
4. Ogonovszky Dániel László 10. D  

1. helyezett csapat:

Hegedüs Péter, Koronczi István Szabolcs, Ogonovszky Dániel László

11. évfolyam
2. Schleier Vera Izabella 11. A  
3. Maloveczky Gyula 11. D  
9. Zeőke-Szőke Barnabás 11. D  

1. helyezett csapat:

Schleier Vera Izabella, Maloveczky Gyula, Zeőke-Szőke Barnabás

12. évfolyam
2. Papp Ádám Gábor 12. D  
8. Longauer Gergely 12. D  
9. Jónás Ádám 12. A  

2. helyezett csapat:

Papp Ádám Gábor, Longauer Gergely, Jónás Ádám
Ölveczki Máté 9. D osztályos tanuló, Tóth Zsuzsanna taítványa, az országos döntőbe jutott.

 

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Matematika tantárgyból  
Krisztik Bálint 12. D  

 

Az Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
2. fordulójába jutott
Kezdő kategória:
Czettisch Petra 9. D  
Pernyész György 9. D
Veisz Andor 9. D
Ölveczki Máté 9. D
Pernyész Boglárka 9. A  
Illés Levente 9. A  
Antal Réka 9. KNY  
Bereczki Péter 9. KNY
Nagy Márton 9. KNY
Takács Máté 9. KNY
Haladó kategória:
Hegedüs Péter 10. A  
Sándli Lóránt 10. D

 

 

Konkoly-Thege Miklós Matematikaverseny
9. évfolyam    
2. Czettisch Petra 9. D  
10. évfolyam    
1. Hegedüs Péter 10. A  
11-12. évfolyam    
2. Schleier Vera Izabella 11. A  
3. Krisztik Bálint 12. D  

 

Cornides István Matematika–Fizika Emlékverseny
matematika  
12. évfolyam  
3. Papp Ádám Gábor 12. D
összetett  
12. évfolyam  
4. Papp Ádám Gábor 12. D
9. évfolyam  
5. Veisz Andor 9. D
6. Ölveczki Máté 9. D

 

Matematika háziverseny
9. évfolyam
1. Veisz Andor 9. D
2. Pernyész Boglárka 9. A
3. Kenderesi Balázs 9. D
10. évfolyam
1. Sándli Lóránt Noé 10. D
2. Bányóczki Virág 10. D
3. Hegedüs Péter 10. A
11. évfolyam
1. Sárkány Ákos Soma 11. A
3. Csóka Máté 11. C
12. évfolyam
1. Krisztik Bálint 12. D
2. Réda Vince 12. A
3. Somogyi Ferenc András 12. A

 

TATATÚRA

1. helyezett

Czettisch Kinga 9. C
  Czettisch Petra 9. D
  Takács Tímea 9. KNY
  Segesdi Sarolta 9. C

 

2016/2017.

A Zrínyi Ilona Matematikaversenyen az első forduló után az iskolák versenyében
az Eötvös József Gimnázium megyei 1. és országos 9. helyezést ért el.

Hegedüs Péter 9. A az országos döntőben 33. lett.

 

Arany János Tehetséggondozó Program országos matematikaverseny
9. évfolyam
4. Mező Petra 9. B  
12. évfolyam
14. Zsombok Tamás 12. B  
előkészítő évfolyam
15. Ungár Ákos 9. AJ  
19. Bagi Attila 9. AJ

 

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
megyei eredmények
9. évfolyam
2. Ogonovszky Dániel 9. D  
4. Hegedüs Péter 9. A
5. Koronczi Szabolcs 9. A
6. Kósa L Dániel 9. D
8. Takács Bálint 9. D
10. évfolyam
4. Schleier Izabella 10. A  
11. évfolyam
2. Veisz Helga 11. D  
3. Nyakas Réka 11. D
4. Longauer Gergely 11. D
7. Krisztik Bálint 11. D
8. Borsos Zoltán 11. A  
8. Szőnyeg Bence 11. D  
12. évfolyam
2. Jakabovics Luca 12. D  
3. Mészáros Dániel 12. D
8. Szabó Soma 12. D

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei döntő
Egyéni verseny:
9. évfolyam:
1. Hegedüs Péter 9. A  
2. Ogonovszky Dániel 9. D  
10. évfolyam:
3. Schleier Vera Izabella 10. A  
11. évfolyam:
1. Papp Ádám 11. D  
3. Takács Márton 11. D  
12. évfolyam:
1. Illés Anna 12. D  
2. Fábián József 12. D  
3. Mészáros Dániel 12. D  
Hegedüs Péter az országos döntőbe jutott.
A megyei csapat versenyben minden évfolyamon iskolánk diákjai lettek az elsők.
9. évfolyam: Hegedüs Péter, Ogonovszky Dániel, Takács Bálint  
10. évfolyam: Schleier Izabella, Maloveszky Gyula, Zeőke-Szőke Barnabás  
11. évfolyam: Papp Ádám, Takács Márton, Longauer Gergely  
12. évfolyam: Illés Anna, Fábián József, Mészáros Dániel  

Zrínyi és Gordiusz Matematikaverseny Komárom-Esztergom megyei fordulójában
taroltak a tatai diákok

„Határon innen és túl, a magyar lakta területeken összesen 67 000 tanuló vett részt az idei versenyen, megyénkben 1973 diák indult a megmérettetésen, 2.-tól a 12. évfolyamig. Tatai diákok minden évben nagy számban vesznek részt ezen a próbatételen, de idén különösen büszkék lehetünk rájuk, mert a megye legeredményesebb általános iskolája a Vaszary Iskola lett, csapatversenyben a Kőkúti Iskola tarolt - hét évfolyamból ötöt nyerve meg, a középiskolai csapatversenyben pedig minden évfolyamon az Eötvös Gimnázium lett az első.

idézet Tata város honlapjáról

 

 

 

Eötvös-pályázat - Matematika

Königsbergi hidak, avagy más érdekes problémák Euler munkásságából

I. díj csapat Blága Bence 9. D
  Tóth Ádám 9. D
  Mezei Benjámin Zsolt 9. D
II. díj csapat Eck Richárd 9. D
  Hegedűs Dániel László 9. D
  Jász Máté 9. D
III. díj csapat Ercoli Rebecca Gioia 11. D
  Hermann Katalin 11. D
  Payer Ádám 11. D

 

 

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Matematika tantárgyból  
Fábián József 12. D  

 

Konkoly-Thege Matematika Verseny
1. kategória:
3. Hegedüs Péter 9. A  
7. Hegedűs Dániel 9. D  
2. kategória: 
1. Schleier Izabella 10. A  
2. Paulik Panna 10. D  
3. kategória: 
1. Fábián József 12. D  
5. Krisztik Bálint 11. D  

 

 

HÁZIVERSENY

9. évfolyam

1. Koronczi Szabolcs 9. A, Kósa L. Dániel 9. D

2. Bán Zsófia 9. A, Hegedűs Dániel 9. D

3. Hegedüs Péter 9. A, Blága Bence 9. D

10. évfolyam 11. évfolyam 12. évfolyam

1. Paulik Panna 10.D 1. Takács Márton 11.D 1 . Jakabovics Luca 12.D

2. Tillmann Márk 10.D 2. Papp Ádám 11.D 2. Mészáros Dániel 12.D

3. Schleier Izabella 10.A 3. Longauer Gergely11.D 3. Fábián József 12.D

 

 

37. Öveges József Emlékverseny

 

Paulik Panna tizedik évfolyamon 4. helyezést ért el matematikából

 

 

TORTÁS TEHETSÉGKUTATÓ TESZTVERSENY

  1. Paulik Panna 10. D
  2. Krisztik Bálint 11. D
  3. Illés Anna 12. D

 

TATATÚRA

  1. Szórádi Éva, Pethes Dzsenifer, Paulik Panna, Fogel Bence 10. D
  2. Sarus Balázs, Tillmann Márk, Zeőke-Szőke Barnabás 10. D
  3. Molnár Anna, Pernyész Boglárka, Pozsonyi Dóra 9. KNY

 

 

2015/2016.

Arany János Tehetséggondozó Program
Szilencium Digitális
Magyar - Matematika versenye
országos döntő
  matematika    
4. Mező Petra 9. AJ  
6. Oláh Katinka 9. AJ
7. Bak Luca 9. AJ  

 

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
12. Koronczi Szabolcs 9. KNY  

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
megyei forduló
előkészítő évfolyam    
1. Koronczi Szabolcs 9. KNY  
2. Hegedüs Péter 9. KNY  
3. Panker Richárd 9. KNY  
9. évfolyam    
2. Paulik Panna 9. D  
10. évfolyam    
5. Takács Márton 10. D  
6. Papp Ádám 10. D  
9. Krisztik Bálint 10. D  
11. évfolyam    
2. Jakabovics Luca 11. D  
4. Fábián József 11. D  
5. Illés Anna 11. D  
7. Mészáros Dániel 11. D  
8. Lippai Martin 11. D  

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny
országos döntő
9. évfolyamon 30. Paulik Panna 9. D  

 

XXV. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny
dicséretet kapott Schleier Vera Izabella 9. A  

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei eredményei

Csapatversenyben:

9. évfolyamon

1. helyezett: Paulik Panna 9. D, Schleier Vera Izabella 9. A, Hegedüs Péter 9.KNY

10. évfolyamon

1. helyezett: Papp Ádám 10. D, Longauer Gergely 10. D, Maczkó Martin 10. D

11. évfolyamon

1. helyezett: Illés Anna 11. D, Jakabovics Luca 11. D, Mészáros Dániel 11. D

Egyéni versenyben:

9. évfolyamon

1. helyezett: Paulik Panna 9. D

2. helyezett: Schleier Vera Izabella 9. A

10. évfolyamon

1. helyezett: Papp Ádám 10. D

2. helyezett: Longauer Gergely 10. D

11. évfolyamon

2. helyezett: Illés Anna 11. D

Paulik Panna az országos döntőbe jutott.

 

Eötvös napi pályázat matematikából

1. helyezett: Hermann Katalin, Szekeres Aliz, Benke Mátyás csapata, 10. D

2. helyezett: Sinka Ágnes Szöllősi Zsófia, Tóth Ádám, Veisz Helga csapata, 10. D

3. helyezett: megosztva Gál Márton 10. A és Takács Etelka között

 

Az OKTV második fordulójába jutott

Matematika tantárgyból

tanára
Jakabovics Luca 11. D Tóth Zsuzsanna
Almádyné Orova Edit

 

Cornides István
Matematika- Fizika Emlékverseny
Az iskolák versenyében gimnáziumunk 3. helyezést ért el.
9. évfolyam
7-8. Maloveczky Gyula 9. D
11-12. Tillmann Márk 9. D
10. évfolyam
8. Krisztik Bálint 10. D
9-10. Jónás Ádám 10. A
11. évfolyam
8. Longauer Bence 11. D
10. Kovács Marcell 11. A
12. évfolyam
5. Vastag Adrián 12. D
7. Nagy Bence 12. C

 

Repeta levelezős matematika verseny
11. évfolyam
1. Jakabovics Luca 11. D
2. Szabó Soma 11. D
3. Mészáros Dániel 11. D
12. évfolyam
1. Szabacsi Anikó 12. E
2. Hunyadi Ágnes 12. D
3. Sevecsek Fanni 12. D

 

Az Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
2. fordulójába jutottak
Haladók
Krisztik Bálint 10. D
Takács Márton 10. D
Somogyi Ferenc 10. A
Kezdők
Paulik Panna 9. D
Bognár Sebestyén 9. D
Tillmann Márk 9. D
Sárkány Ákos 9. A
Schleier Vera Izabella 9. A
Takács Judit 9. A
Torpai Zsófia 9. A
Hegedűs Péter 9. KNY

 

 

Bolyai csapatverseny matematikából
Pannónia körzet (Dunántúli régió)
9. évfolyam
25. Szeiler Anett
Szeiler Nikolett
Paulik Panna
Nagy Viktória
Almádyné Orova Edit
10. évfolyam
18. Rostási Szimonetta
Jónás Ádám
Nátrán Bálint
Somogyi Ferenc
Tóth Rita Ádámné
Dúcz Vilma
11. évfolyam
18. hely Illés Anna
Szabó Soma
Fábián József
Mészáros Dániel
Tóth Zsuzsanna
Almádyné Orova Edit
12. évfolyam
23. hely Gracza Dávid
Hunyadi Ágnes
Illés Dorina
Molnár Bence
Krisztin-Németh Andrea

 

Konkoly-Thege Miklós matematikai verseny

9. évfolyam 6. Hegedüs Péter 9. KNY

Krisztin Németh Andrea

7. Paulik Panna 9. D Almádyné Orova Edit
10. évfolyam 3. Takács Márton 10. D Ádámné Dúcz Vilma
11. Szőnyeg Bence 10. D
11. évfolyam 5. Fábián József 11. D Tóth Zsuzsanna
Almádyné Orova Edit
6. Jakabovics Luca 11. D

 

Matematika háziverseny
9. évfolyam 10. évfolyam
1. Paulik Panna 9. D 1. Krisztik Bálint 10. D
2. Kovács Éva 9. A 2. Takács Márton 10. D
3. Kupcsulák Gréta 9. D 3. Réda Vince 10. A
11. évfolyam 12. évfolyam
1. Jakabovics Luca 11. D 1. Rajkai Benitó 12. D
2. Longauer Bence 11. D 2. Molnár Bence 12. D
3. Fábián József 11. D 3. Goór Vanessza 13. A

 

36. Öveges József Emlékverseny
Matematika megyei eredmények
1. Takács Márton 10. D  
2-3. Jónás Ádám 10. A  
Papp Ádám 10. D  
Fizika megyei eredmények
1. Krisztik Bálint 10. D  
2. Jónás Ádám 10. A  
3. Takács Márton 10. D  
Összetett megyei eredmények
1. Jónás Ádám 10. A  
2. Krisztik Bálint 10. D  
3. Takács Márton 10. D  

 

TATA-TÚRA
2. Szeiler Anett, Szeiler Nikolett, Dedinszky Lilla, Nagy Viktória
3. Mester Lili, Bán Zsófia, Somogyi Renáta. Pintér Evelin

 

ÖVEGES LEVELEZŐS VERSENY

9. évfolyam
10. évfolyam
1. Kupcsulák Gréta 9. D 1. Krisztik Bálint 10. D
2. Hegedüs Péter 9. Kny 2. Jónás Ádám 10. A
3. Sárkány Ákos 9. A 3. Takács Márton 10. D
4. Pekár Balázs 9. D 4. Réda Vince 10. A

 

TORTÁS TEHETSÉGKUTATÓ TESZTVERSENY

1. Paulik Panna 9. D
2. Illés Anna 11. D
3. Bereczki Áron 13. A Tóth Ádám 10. D
4. Jakabovics Luca 11. D Takács Márton 10. D
5. Krisztik Bálint 10. D

 

2014/2015.

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny országos döntő
23-30. Somogyi Ferenc 9. A  
     
REPETA levelezős matematikaverseny
II. félév 11. évfolyam    
1. Vastag Adrián 11. D
2. Nagy Bence 11. D
3. Nagy Krisztina 11. D

 

XXIV. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny
dicséretet kapott Krisztik Bálint 9. D  
dicséretet kapott Gracza Dávid 11. D  

 

Az Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny döntőjébe jutott Somogyi Ferenc 9. A osztályos tanuló.

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei eredmények
előkészítő évfolyam 1. Schleier Vera Izabella 9. KNY  
9. évfolyam 4. Krisztik Bálint 9. D  
5. Takács Márton 9. D
6. Jónás Ádám 9. A
10. évfolyam 3. Jakabovics Luca 10. D  
6. Illés Anna 10. D
8. Mészáros Dániel 10. D
11. évfolyam 10. Sipos Albert 11. D  

 

Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő
9. évfolyam
6. helyezett Rostási Szimonetta Vanessza 9. A  
Nátrán Bálint
Réda Vince
Somogyi Ferenc

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei döntő
9. évfolyam
1. helyezett csapat
Koroknay Tamás 9. D  
Longauer Gergely 9. D
Takács Márton 9. D
10. évfolyam
1. helyezett csapat
Fábián József 10. D  
Jakabovics Luca 10. D
Mészáros Dániel 10. D
9. évfolyam egyéni versenyben
1. Takács Márton 9. D  
5. Koroknay Tamás 9. D  
6. Longauer Gergely 9. D  
10. évfolyam egyéni versenyben
1. Jakabovics Luca 10. D  
2. Fábián József 10. D  
4. Mészáros Dániel 10. D  
11. évfolyam egyéni versenyben    
4. Gracza Dávid 11. D  
 

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny területi döntő
9. évfolyam
3. helyezett Rostási Szimonetta Vanessza 9. A  
Nátrán Bálint
Réda Vince
Somogyi Ferenc
A csapat az országos döntőbe jutott.
16. helyezett Longauer Gergely 9. D  
Nagy Bálint Gábor
Suhai Viktor
Takács Márton
17. helyezett Papp Ádám Gábor 9. D  
Szi-Benedek Tamás
Koroknay Tamás
Maczkó Martin Tamás
10. évfolyam
8. helyezett Jakabovics Luca 10. D  
Vecsernyés Dóra Zsófia  
Fábián József
Lippai Martin
11. évfolyam
6. helyezett Gracza Dávid 11. D  
Molnár Bence
Hunyadi Ágnes
Illés Dorina

 

REPETA levelezős matematikaverseny
első féléves eredménye
12. évfolyam
1. Czuczik Rebeka 12. C
2. Dózsa Eszter 13. A
11. évfolyam
1. Nagy Krisztina 11. D
2. Hunyadi Ágnes 11. D
3. Zentai Zsófia 11. D

 

 

Az Arany Dániel matematikai tanulóverseny 2. fordulójába jutottak
Kezdők, II. kategória: Kezdők, I. kategória: Haladók, II. kategória:
Szőnyeg Bence   Somogyi Ferenc   Jakabovics Luca  
Takács Márton Jónás Ádám   Fábián József
Krisztik Bálint Longauer Bence
Papp Ádám Lippai Martin
Tőczik Soma Foki Veronika
Tóth Ádám
Koroknay Tamás  
Szí-Benedek Tamás

 

 

Cornides István Matematika-Fizika Emlékverseny
9. évfolyam 2. Krisztik Bálint 9. D    
15. Takács Márton 9. D      
10. évfolyam 8. Longauer Bence Tamás 10. D    
15. Fábián József 10. D      
11. évfolyam 2. Gracza Dávid 11. D    
10. Vastag Adrián 11. D      
12. évfolyam 10. Kadlecsik Ármin 13. A    
12. Bodor András 13. A      
Gimnáziumunk 4. helyezést ért el az iskolák versenyében.

 

Konkoly-Thege Miklós matematikai verseny
9. évfolyam 9. Ercoli Rebecca 9. D  
9. Tóth Ádám 9. D  
10. évfolyam 5. Szabó Soma 10. D  
5. Vecsernyés Dóra 10. D  
11. évfolyam 4. Sipos Albert 11. D  
7. Mismás Valentin 12. D  

Matematika háziverseny
9. évfolyam 1. Krisztik Bálint 9. D  
2. Papp Ádám 9. D  
3. Nagy Bálint 9. D  
3. Jámbor Tamás 9. A  
10. évfolyam 1. Fábián József 10. D  
2. Jakabovics Luca 10. D  
3. Kovács Marcell 10. A  
11. évfolyam 1. Goór Vanessza 12. A  
2. Sipos Albert 11. D  
3. Gracza Dávid 11. D  
12. évfolyam 1. Dózsa Eszter 13. A  
2. Rudolf Bianka 12. D  

 

35. Öveges József Emlékverseny

tantárgy helyezés tanuló osztály  
matematika 2. Jakabovics Luca 10. D  
  13. Takács Márton 9. D  
fizika 11. Krisztik Bálint 9. D  
  12. Papp Ádám 9. D  
  12. Réda vince 9. A  
összetett értékelésben 18 Jakabovics Luca 10. D  

 

Öveges matematika-fizika levelezős verseny
10. évfolyam 1. Jakabovics Luca 10. D  
  2. Mészáros Dániel 10. D
  3. Illés Anna 10. D
9. évfolyam 1. Krisztik Bálint 9. D  
  2. Takács Márton 9. D
  3. Papp Ádám 9. D

TORTÁS tesztverseny

Helyezés
Név Osztály  
1. Jakabovics Luca 10. D  
2. Gracza Dávid 11. D  
3. Mismás Valentin 12. D  
4. Krupánszki Kornél 11. D  
5. Juhász Marcell 12. A  
6. Czuczik Réka 12. C  
6. Marschall Dénes 12. C  
6. Takács Márton 9. D  

 

Természettudományok és matematika a természetben

Eredmények 2014.

Helyezés
Név Iskola
1.
Illés Laura Eötvös József Gimnázium
Mészáros Dániel
Valentinyi Virág
Illés Anna
2.
Ádám Tamás Eötvös József Gimnázium
Szemeti Árpád
Sasvári Kornél
3. - 4.
Koroknay Tamás Eötvös József Gimnázium
Mackó Martin
Szi-Benedek Tamás
Papp Ádám
3. - 4.
Szőnyeg Bence Eötvös József Gimnázium
Tóth Ádám
Jónás Ádám
     
Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes